Rival 310'dan hangi fareye geçilir?

lexoqe

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
4 yıldır kullandığım bir fare. Hala sapasağlam çalışıyor aslında. Ama değiştirmek istiyorum. Çok pahalı olmasın ama Rival 310 ve üstünde bir kalite önerilerinizi bekliyorum.

Aşırı derecede FPS oyunları oynamıyorum. Parmaklarım da uzun.

HyperX haste normalde 400-500TL ye satılıyor, bunu önerebilirim ama şu an fiyatı uçmuş.

Buradaki 80TL lik indirim ile prime alabilirisiniz. Bu fiyata f/p olarak iyi mouse.

Bütçen nedir? Rival 310 kullandığına göre elin büyük. Büyük bir fare gerekir yine.

Bütçeyi belirleyemedim ama Rival 310 dengi ve az iyisi olabilir.

HyperX haste normalde 400-500TL'ye satılıyor, bunu önerebilirim ama şu an fiyatı uçmuş.

Buradaki 80TL'lik indirim ile Prime alabilirisiniz. Bu fiyata F/P olarak iyi mouse.

HyperX delikli olduğu için toz tutma sorunu olmaz mı?

Rival Optik Mouse aldım 5 yıl kullandım sonra,Rival 300 kullandım çabuk bozuldu,şu an Razer Deathadder var bir senedir kullanıyorum,oldukça memnunum.
Mouse eski bir model onu belirteyim.

Bütçeyi belirleyemedim ama Rival 310 dengi ve az iyisi olabilir.

HyperX delikli olduğu için toz tutma sorunu olmaz mı?
Sıkıntı olmaz, tozlanırsa basınçlı hava ile temizlemek gerekebilir ama tozdan dolayı bozulmaz.

4 yıldır kullandığım bir fare. Hala sapasağlam çalışıyor aslında. Ama değiştirmek istiyorum. Çok pahalı olmasın ama Rival 310 ve üstünde bir kalite önerilerinizi bekliyorum.

Aşırı derecede FPS oyunları oynamıyorum. Parmaklarım da uzun.
Rival 310 "ergo" bir fare, bu fareden simetrik ve küçük farelere geçişte alışmanız uzun sürebilir. Normalde Deathadder V2 önerecektim ama onun da fiyatları uçmuş. Siz şunlara bi bakın isterseniz:

Sizce Rival 650 Wireless fiyatına göre değer mi?

Ağır bir fareymiş. Elemek zorundayım. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı