Rival 600 plastik aşınması garantiye girer mi?

ReznooW

Megapat
Makaleler
1
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Kuyumcu
Rival 600 sahibiyim. Bunun plastiğinde garip bir şekilde aşınma oldu daire şeklinde. Bu, garantiye girer mi? İtopya'dan alınma garantisi ve faturası var fakat fatura benim adıma değil.

Dosya Ekleri

• Inked217815614_4106515809446464_7681981213865171926_n_LI.jpg
    Inked217815614_4106515809446464_7681981213865171926_n_LI.jpg
    84,8 KB · Görüntüleme: 31
Yan panelleri ücretsiz ( alıcı ödemeli) gönderiyorlar. İşaretli alan için email atıp sormak lazım.
Bende de sol Click tuşu silikleşti. Bir daha böyle pahalı fare alırsam normal kullanımlar için ortalama bir fare almayı düşünüyorum.

Yan panelleri ücretsiz ( alıcı ödemeli) gönderiyorlar. İşaretli alan için email atıp sormak lazım.
Bende de sol Click tuşu silikleşti. Bir daha böyle pahalı fare alırsam normal kullanımlar için ortalama bir fare almayı düşünüyorum.

O zaman mail atayım garantiye girerse kaç günde gelir bir fikriniz var mı?

O zaman mail atayım garantiye girerse kaç günde gelir bir fikriniz var mı?

Garantiye girsin girmesin; servise göndermenizi isterler. Kargoya verdiniz, teslim aldılar derken ortalama 3 gün gider. 20 iş günü yasal tamir süresi var. Bunu da eklersek en fazla 1 ay içinde teslim almış olursunuz.
Teknik servisi yanlış hatırlamıyorsam Despec Bilgisayar'dı. Çözüm odaklı çalışıyorlar.

Garantiye girsin girmesin; servise göndermenizi isterler. Kargoya verdiniz, teslim aldılar derken ortalama 3 gün gider. 20 iş günü yasal tamir süresi var. Bunu da eklersek en fazla 1 ay içinde teslim almış olursunuz.
Teknik servisi yanlış hatırlamıyorsam despec Bilgisayar'dı. Çözüm odaklı çalışıyorlar.

Ticket attım bakalım ya da satıp yenisini alacağım çok tilt ediyor o aşınma.

Ticket attım bakalım ya da satıp yenisini alacağım çok tilt ediyor o aşınma.

Alalı 3 yıl oldu galiba. 500 lira vermiştim. Bizim için büyük para fakat Avrupa / Amerika vatandaşları için günlük fastfood parası olduğundan bozulunca yenisini alsınlar deyip malzeme kalitesine fazla abanmıyorlar.

Geri
Yukarı