Rival 600 vs Razer Deathadder Elite vs Razer Basilisk

Hangi mouse

• Oy verenlerin toplamı
    55

Abs1nthe

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hiçbir şekilde herhangi birinin fanı falan değilim ama Razer kullanmayı sevdiğimden daha çok ondan alışveriş yapıyorum. Normalde olsa direkt Deathadder Elite'i alıp geçecektim fakat piyasaya dikkatimi çeken şu 2 fare geldi. Sizce ergonomi, performans vb. özellikler açısından bu 3'ünden hangisini almalıyım? Birkaç gündür çok kararsızım, acil yardım lazım :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ergonomi olarak en iyi Razer Deathadder Elite kullaniyorum ve memnunum. Ama Zowie EC1-A serisine bakmanı öneririm.

Benim şahsen Steelseries mouselarına önyargım var. Zaten mouse kişiden kişiye göre değişir. Eline oturması lazım.

Bulunduğun şehirde bu fareleri test edebileceğin bir yer varsa oraya gidip test et. Kendine en uygun olanını al. Ben Rival 600 almanı tavsiye ediyorum.

Anladığım kadarıyla FPS oyunları için bir mouse arıyorsunuz. Rival 600 dışında 2 razer'ı da kullandım. Basilisk FPS mouse'u olmak için fazla ağır. (kablo ağırlığı hariç 110 gr. civarında.) O yüzden bence Rival 600 ve Deathadder arasında bir seçim yapın. Daha önceden kullandığınız, denediğiniz bir model varsa, onu da göz önünde bulundurun. Çünkü bu mouseların zaten 3'ü de en üst seviye sensörlere ve teknik özelliklere sahip. O yüzden önemli olan tek şey, elinize oturup oturmaması. Bu da, malesef forum üzerinde bizim bilebileceğimiz bir şey değil.

Arkadaşlar Deathadder Elite yada Rival 600 arasında kaldım burdaki yorumlar çok yardımcı olmadı Elim 19 cm Palm şeklinde tutuşum var hangisi bana olur?

Yaklaşık 2 yıldır Razer Deathadder Chroma kullanıyorum. Sensör olarak yukarıdakilerden geri teknoloji olmasına rağmen hayatımda kullandığım en rahat mouse. Eğer elinin tamamının mouse'ya oturmasını istiyorsan Deathadder al derim. Elite veya Rival 600 kullanmadığım için kesin bir şey diyemeyeceğim. Bu arada Basilisk'i direk eledim. Deathadder hariç Razer mouse alınmaz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı