Rival 600 vs. Rival 710 vs. Sensei Ten vs. G403

For the most part the side grip issue has been resolved. Genellikle çözüldüğünü söylüyor işte dostum çözüldü dememiş derken ? Gönderilmeme kısmını da dediğim gibi aldığınız yer garanti kısmından değiştiriyor bir daha çıkmıyor. Reddit forumunda biraz gezinirsen bulabilirsin. O sorun kullanılan yapışkandan dolayıydı bunu fark edince yapışkanı değiştirdiler. Olay tamamen bundan ibaret. Ve zaten dediğim gibi evde bile yapabileceğin (çözebileceğin bir olay).
şu an sana o kadar inanmak istiyorum ki 😄 Kullanmaktan gerçekten keyif aldığım bir modeldi

Rival 600 düzeltiyse alabilirim. Bu arada çift tıklama neden olur bazı yerlerde çift tıklama yapıyor diyorlar. Rival 3 varmış yeni gördüm sizce nasıl.

Fareyi nasıl tutuyorsun benim gibimi. Bu arada internetden araştırdım benim şu an kullandıpım mouse 4 ons muş 110 gr falan ağırlık sıkıntı olmaz sanırım.

Fareyi palm şeklinde tutuyorum. Ama claw tutuşu için de uygun bir model bu. Ağırlık mevzusunda sıkıntı yaşamıyacağınızı umuyorum. Benim şu anki Mouse'um Rampage DLM 500'dü ağırlığını bilmiyorum. Her yere baktım farenin ağırlığı hiçbir yerde yazmıyor. Ayrıca bu forumdaki insanlar çok ağır demişler 135 gram için sanarsın fareyi elimizin üstüne koyup oynuyoruz.
Bence oyunda fareyi hissetmek daha avantaj sağlar. Anlık dönüşlerde yavaş kaldığını hissederseniz oynayarak DPI ayarını çok iyi bir şekilde kişiselleştirebilirsiniz. Eski farenizdeki alıştığınız ağırlıkla oynuyormuş gibi hissedersiniz. Bir de Speed mousepad alırsanız. O zaman fareden zevk alarak oynarsınız.

Fareyi palm şeklinde tutuyorum. Ama claw tutuşu için de uygun bir model bu. Ağırlık mevzusunda sıkıntı yaşamıyacağınızı umuyorum. Benim şu anki Mouse'um Rampage DLM 500'dü ağırlığını bilmiyorum. Her yere baktım farenin ağırlığı hiçbir yerde yazmıyor. Ayrıca bu forumdaki insanlar çok ağır demişler 135 gram için sanarsın fareyi elimizin üstüne koyup oynuyoruz.
Bence oyunda fareyi hissetmek daha avantaj sağlar. Anlık dönüşlerde yavaş kaldığını hissederseniz oynayarak DPI ayarını çok iyi bir şekilde kişiselleştirebilirsiniz. Eski farenizdeki alıştığınız ağırlıkla oynuyormuş gibi hissedersiniz. Bir de Speed mousepad alırsanız. O zaman fareden zevk alarak oynarsınız.

Bende SteelSeries QCK+ mouse pad var sıkıntı olmaz değil mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı