Rival 600 vs. Rival 710 vs. Sensei Ten vs. G403

SteelSeries Rival 710 dün elime geçti. Elime (18cm) tam oturdu. 135 gram ağırlığını neredeyse hiç hissetmedim. Titreşim motoru gayet iyi çalışıyor oyunda dikkat bozmuyor. Gayet iyi bir sensörü var eski mouse'uma göre gayet hızlı algılamalar yaptı çünkü ilk maçta eski maçlarımdan daha fazla vurdum. (Sensivityi değiştirmeden)

SteelSeries Rival 710 dün elime geçti. Elime (18cm) tam oturdu. 135 gram ağırlığını neredeyse hiç hissetmedim. Titreşim motoru gayet iyi çalışıyor oyunda dikkat bozmuyor. Gayet iyi bir sensörü var eski mouse'uma göre gayet hızlı algılamalar yaptı çünkü ilk maçta eski maçlarımdan daha fazla vurdum. (Sensivityi değiştirmeden)

İncele için teşekkürler ağırlık sıkıtıntı yaratmazmış bunu anladım. Kumaş kablo nasıl hareketleri engelliyor mu hiç kumaş kablo kullanmadımda. Elim 17.5cm sıkıntı olmaz sanırım.

G403-G603-G703 Hero olmayan modeller kronik tekerlek sorunlu. Benim G703 de bu sebeple servise gitti. Ben ikinci el 250TL'ye aldığım için çok sorun etmiyorum ama sana tavsiyem R710 alman olur.

İncele için teşekkürler ağırlık sıkıtıntı yaratmazmış bunu anladım. Kumaş kablo nasıl hareketleri engelliyor mu hiç kumaş kablo kullanmadımda. Elim 17.5cm sıkıntı olmaz sanırım.

Engellemiyor zaten ekstradan örgütsüz seçeneğiyle birlikte geliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı