Rival 710 farenin kablosu koptu

azizertstn

Zeptopat
Daha fazla  
Rival 710 farem var fakat kablosu koptu. 1 metrelik kablosu da elimde yok maalesef. Biraz araştırdım fakat Türkiye'de satan göremedim yurt dışında da 350 liraya falan geliyor vergilerle ki o ücretleri vermek istemiyorum, başka bir kablo ile veyahut başka bir yöntem ile fareyi nasıl kullanabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim. İyi akşamlar.

Aynı fareden bendede var. Kutu içeriğinden iki tane çıkıyor diye hatırlıyorum.

Düzenleme: Evet iki tane çıkıyor.

Kablo neresinden koptu acaba? Eğer orta bir yerden koptuysa kaliteli bir type-c kablonun type-c ucunu kesip farenin kablosuna yamayabilrisin.

Aynı fareden bendede var. Kutu içeriğinden iki tane çıkıyor diye hatırlıyorum.
evet 2 tane çıkıyor fakat 2 metrelik kablo koptu 1 metrelik kablo da kayıp o yüzden

Kablo neresinden koptu acaba? Eğer orta bir yerden koptuysa kaliteli bir type-c kablonun type-c ucunu kesip farenin kablosuna yamayabilrisin.
direkt ucu koptu hocam maalesef yama yapılcak durumda değil

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Isı tabancası ve lehime de gerek kalmadan sadece ısıyla daralan makaronla da gayet sağlam tamir edebilirsiniz.

Steelseries desteğe mail atabilirsiniz. Belki makul bir ücret karşılığında yada bedava yenisini gönderirler. Logitech dökülen kulaklık padlerini gönderiyordu.
onu da denedim hocam...
1675185119998.png

Sadece şarj edeyim, şarjdayken kullanmak zorunda değilim dersen herhangi bir micro usb şarj kablosu işini görecektir ama.

Geri
Yukarı