RivaTuner statistics server hatası: Some System components cannot be hooked right Now

Pitfall34

Femtopat
Sorun Çözülmedi.Arkadaşlar bu adla açılan tüm konulara baktım ve çok eski konular olduğu için işime yaramadı. Bu hatayı ben de alıyorum, nasıl çözebilirim?

resim_2020-09-29_104502.png

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Hocam niye en iyi cevap olarak isaretlediniz daha çözmedik sorunu.
@Pitfall34 kanka benim ilk dediğimi yap yine aynı hatayı gösterebilir ama oyun içi değerleri göstermesi lazım.
[/QUOTE]
Sadece CS:GO'da çalışmıyor. Bunun çözümünü biliyor musun?

@Pitfall34 kanka benim ilk dediğimi yap yine aynı hatayı gösterebilir ama oyun içi değerleri göstermesi lazım.

[/QUOTE]
He vallahi bir ara çıkmıştı CS:GO'da Afterburner çalışmıyor diye ama bir arastirayim sabah cevap yazarım.
@Pitfall34
touchmaster_1601453189304.jpeg

Bunu deneyin düzelecektir büyük ihtimal ama sanırsam şöyle bir şeyde varmış sanırsam CS:GO hilelerin önüne geçmek için 3.parti yazılımları yasaklamış o yüzden çalışmıyor bunu yaparsanız çalışacak ama güven faktörü kapanacakmış yani karşınıza hile gelme olasılığı artabilir.

Son düzenleme:
[/QUOTE]
Kanka CSGO wallhack'in önüne geçebilmek için oyunu ön plana alıp geriye kalan tüm programları arkaya çekip mantıkende hiçbir istatik programı, wallhack gibi hilelerin ekranda görünmemesini sağlıyor. Yine hile yapıyorlar o ayrı mevzu

Hala çözüm arayan varsa :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sorun Çözülmedi.Arkadaşlar bu adla açılan tüm konulara baktım ve çok eski konular olduğu için işime yaramadı. Bu hatayı ben de alıyorum, nasıl çözebilirim?

Eki Görüntüle 684439
Görün diye mesajınızı alıntıladım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı