Giyim Rivero Erkek Eşofman Altı 79 TL!

Neden artık her kıyafete lastik, açık cep, yırtmaç gibi saçma sapan ekler ekliyorlar ?
Hadi yırtmaçı bile kabul edebilirim ama bu lastik falan ekstra maliyet değil mi ?
Gerçekten şu an herkes böyle mi giyinmeyi seviyor? Sırf bu lastik olayı yüzünden uzun kollu tişört giymiyorum her mevsim kısa kollu tişört giyiyorum. Uzun kollu tişörtlerin alt tarafı hep lastikli.
Eşofmanlar desen hep paçası lastikli kısa falan. Lastiksiz olanı ara dur. Varsada lastikliden daha pahalı, bu nasıl iştir anlamadım.
Bence bu da yine toplumda eşcinsel yönelime olan düşünceleri iyimser hale getirme projesinin içinde olan bir şey. Artık her şeyi fark ettiyseniz unisex olarak üretme yönelimindeler.
He dersenizki '' sanane sen beğenmiyorsan alma biz beğeniyoruz. '' eyvallah bana bir şey demek düşmez.

Neden artık her kıyafete lastik, açık cep, yırtmaç gibi saçma sapan ekler ekliyorlar ?
Hadi yırtmaçı bile kabul edebilirim ama bu lastik falan ekstra maliyet değil mi ?
Gerçekten şu an herkes böyle mi giyinmeyi seviyor? Sırf bu lastik olayı yüzünden uzun kollu tişört giymiyorum her mevsim kısa kollu tişört giyiyorum. Uzun kollu tişörtlerin alt tarafı hep lastikli.
Eşofmanlar desen hep paçası lastikli kısa falan. Lastiksiz olanı ara dur. Varsada lastikliden daha pahalı, bu nasıl iştir anlamadım.
Bence bu da yine toplumda eşcinsel yönelime olan düşünceleri iyimser hale getirme projesinin içinde olan bir şey. Artık her şeyi fark ettiyseniz unisex olarak üretme yönelimindeler.
He dersenizki '' sanane sen beğenmiyorsan alma biz beğeniyoruz. '' eyvallah bana bir şey demek düşmez.
%100 katılıyorum düz ürün yok kafayı yemelik

%100 katılıyorum düz ürün yok kafayı yemelik
Cansın hocam. Sen, ben gibi bu düşüncelere katılan insanları bulmak şu an zor gibi.
Youtube kanalımda bu tarz şeyleri çok konuşmak istiyorum; projeleri, planları, nasıl insanları kandırıp ayakta uyuttuklarını. Fakat istediğim etkileşimi yakalayabileceğimi düşünmediğimden ben de denk geldikçe Technopat forum üzerinde fikirlerimi belirtmeye başladım.

Her renkte her beden kalmamış ama ben geniş giymeyi sevdiğim için XL alıyorum Allah'tan siyah ve gri renginde kalmıştı bana da siyah lazımdı siyah aldım teşekkür ederim bilgilendirme için keşke herkes böyle güzel ve net bir indirim paylaşabilse.

Neden artık her kıyafete lastik, açık cep, yırtmaç gibi saçma sapan ekler ekliyorlar?
Hadi yırtmaçı bile kabul edebilirim ama bu lastik falan ekstra maliyet değil mi?
Eşofmanlar desen hep paçası lastikli kısa falan. Lastiksiz olanı ara dur. Varsa da lastikliden daha pahalı, bu nasıl iştir anlamadım.
Bence bu da yine toplumda eş cinsel yönelime olan düşünceleri iyimser hale getirme projesinin içinde olan bir şey. Artık her şeyi fark ettiyseniz unisex olarak üretme yönelimindeler.
He dersenizki " sana ne sen beğenmiyorsan alma biz beğeniyoruz. " eyvallah bana bir şey demek düşmez.

Ülke batık kardeşim üretici hem kadına hem erkeğe üretim yaparsa maliyet çoğalır unisex olması gayet normal bir de lastik kısmını bende sevmedim ama yapacak bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı