Rixo Gamers güvenilir mi?

Benim de kafamı karıştıran kısım o ama hesabına bakarsanız binden fazla öne çıkan hikayesi var ve hepsinde satış yaptığı kişiyi etiketlemiş yani aynı hesaptan tekrar tekrar yazmış olamaz.

Sayfa ben dolandırıcıyım diye bağırıyor.

Tavsiyelerim
1- Instagram üzerinden satılan ürünleri almayın. Adamlar sadece Papara ile çalışıyor. Takipsizlik için bu.
2- kim satarsa satsın isterse ilk maili versin hesap almayın. Az biraz fazla para harcayın kendiniz alın. Adam içindeki tüm içeriği o gün almıştır banka ile görüşür içindeki her şeyi iptal ettirir. Olan size olur.
3- gift oyun almayın, size gift atan kişi iptal ettirirse oyun sizden uçar.

Kısacası kendinize iyilik yapın her şeyi kendiniz alın.

Konuyu yeni gördüm, dün görseydim arkadaşa asla alma derdim.

Sayfa ben dolandırıcıyım diye bağırıyor.

Tavsiyelerim
1- Instagram üzerinden satılan ürünleri almayın. Adamlar sadece Papara ile çalışıyor. Takipsizlik için bu.
2- kim satarsa satsın isterse ilk maili versin hesap almayın. Az biraz fazla para harcayın kendiniz alın. Adam içindeki tüm içeriği o gün almıştır banka ile görüşür içindeki her şeyi iptal ettirir. Olan size olur.
3- gift oyun almayın, size gift atan kişi iptal ettirirse oyun sizden uçar.

Kısacası kendinize iyilik yapın her şeyi kendiniz alın.

Konuyu yeni gördüm, dün görseydim arkadaşa asla alma derdim.
Keşke görseydiniz hocam Cyberpunk ve Dying Light 2 alacağım parayla bunu aldım, salak gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet şu an dolandirci olduklarini bir postlarina yorum yapip soyledigim icin bana dava acacaklarini söylüyorlar.

Bu da yeni moda oldu, korkutmak için dava açacaklarını söylüyorlar. Kendi işleri hiç legal ve yasal değil. Keşke açsalar da ilk kendileri gitse.

Kimse kusura bakmasın ama bir şeyi yarı fiyatından daha ucuza alabileceğinizi sanmak ahmaklık. Kaldı ki bunu insta üzerinden alıyorsunuz. Akıl karı değil.

Her şeyi geçtim, Riot hesabı alıp satmak yasal değildir. Bunu her yerde söylüyorlar zaten. Buna rağmen şu riski alıp parayı kaptırdıktan sonra hiçbir şeyi savunamazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı