Rize için ISS Önerisi

Tabi ki denerim. Sanırım hizmetiniz 100 Mbps olduğu için tanımlanmıyor. Bende deneyerek en yüksek olanı tanımladım hocam. Ben teşekkür ederim davet kodunu kullandığınız için. Unutmayın 1'er ay ücretsiz kullanmanız için ilk gelen faturayı son ödeme tarihine kadar ödemeniz gerekiyor.
Ben faturalar gelince direk ödüyorum hocam sorun yok. Gün içerisinde tekrar deneyin hocam zahmet olmazsa.
Tabi ki denerim. Sanırım hizmetiniz 100 Mbps olduğu için tanımlanmıyor. Bende deneyerek en yüksek olanı tanımladım hocam. Ben teşekkür ederim davet kodunu kullandığınız için. Unutmayın 1'er ay ücretsiz kullanmanız için ilk gelen faturayı son ödeme tarihine kadar ödemeniz gerekiyor.
Şuan 97.5 tanımlanmış turk.net üzerinde. Bunu 100 olarak ayarlamaları gerekmez mi?

Son düzenleme:
Ben faturalar gelince direk ödüyorum hocam sorun yok. Gün içerisinde tekrar deneyin hocam zahmet olmazsa.

Şu an 97.5 tanımlanmış turk.net üzerinde. Bunu 100 olarak ayarlamaları gerekmez mi?

SS'leri ekleyebilir misiniz? Ben 100 Mbps olarak tekrar güncelledim sizin hatta bağlı modem kaynaklı buluşmuyor. Bilginiz olsun.

SS'leri ekleyebilir misiniz? Ben 100 Mbps olarak tekrar güncelledim sizin hatta bağlı modem kaynaklı buluşmuyor. Bilginiz olsun.
50 ye düşmüş hocam neden böyle oldu?
Screenshot_20210308-143540_Chrome.jpg

Modem de bir sorun yok hocam.
Dslam türünden dolayı 99996 yolluyorumuş modeme. Ancak şuan 50 mbps e düşürdüler hızımı.

Son düzenleme:
Naptınız düzeltilebildi mi hızlarınız?

Sizin adınıza sevindim. Kopma falan yaşamıyosunuzdur inşallah.

Yeni konular

Geri
Yukarı