RK61 alınır mı?

Qlawei

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
İyi forumlar arkadaşlar. RK61 isimli klavyeyi banggood üzerinden yakın zamanda almayı planlıyorum. Ancak birkaç sorum bulunmakta.
1- Klavyeyle ilgili Reddit'te sorun yaşayanlar gördüm, ortalama bir kullanıcıyım ve genelde oyun için kullanacağım. Klavyeyle ilgili sorun yaşar mıyım, beni uzun süre götürür mü?

2- GK61 ile arasında 100 lira civarı bir fark bulunuyor GK61 daha mı kalitelidir uzun kullanım açısından. (Açıkçası bütçemi GK61 ile zorlamak istemiyorum)

Fikri olan veya bu klavyeleri kullanan arkadaşlar ilgilenirse çok memnun olurum. İyi günler.

Bence GK61 almalisiniz, Agustos ayindan beri GK61 kahverengi switch kullaniyorum ve asiri hosuma gitti. Teknoloji sans isi oldugu icin RK61'de sorunlar cikmasi asiri normal.

Bence GK61 almalisiniz, Agustos ayindan beri GK61 kahverengi switch kullaniyorum ve asiri hosuma gitti. Teknoloji sans isi oldugu icin RK61'de sorunlar cikmasi asiri normal.
gk61 hiç sorun çıkarmaz mı? cidden kısıtlı bütçem var ve rk61in rgbsi falan da daha çok hoşuma gidiyor. rk61 kullan ve memnun olan da çok insan var.

GK61 hiç sorun çıkarmaz mı? Cidden kısıtlı bütçem var ve RK61'in rgbsi falan da daha çok hoşuma gidiyor. RK61 kullan ve memnun olan da çok insan var.
GK61 almaniz sart degil fakat ben Outemu switchlere guvenemiyorum. GK61'den once Metoo Zero X51 klavyemde Outemu kirmizi switchleri kullanmistim, aradan 6 ay gectikten sonra chattering yapmisti. Klavyeyi degistirmeden 2-3 ay once de CTRL tusu tamamen bozulmustu. Belki PCB ile alakalidir bilemeyecegim fakat yine de Outemu kirmizi switchlerin hissiyatini tactile bir switche gectikten sonra hic aramadim. Outemu, en kotu Cherry kopyasi switch olabilir.

GK61 almaniz sart degil fakat ben outemu Switch'lere guvenemiyorum. GK61'den once metoo Zero X51 klavyemde outemu kirmizi Switch'leri kullanmistim, aradan 6 ay gectikten sonra chattering yapmisti. Klavyeyi degistirmeden 2-3 ay once de CTRL tusu tamamen bozulmustu. Belki PCB ile alakalidir bilemeyecegim fakat yine de outemu kirmizi Switch'lerin hissiyatini tactile bir Switch'e gectikten sonra hiç aramadim. Outemu, en kotu Cherry kopyasi Switch olabilir.

Anladım, şu an GK61'de RK61 kadar bir Black Friday indirimi yok, biraz daha bekleseme yıl bitmeden bir indirim olur mu GK61'de?

Anladım, şu an GK61'de RK61 kadar bir Black Friday indirimi yok, biraz daha bekleseme yıl bitmeden bir indirim olur mu GK61'de?
Dolar kuruna bagli fiyatinin yukselmesi bile olasi durum. Ben 330TL civarindayken almistim, simdi 400TL olmus. Bundan daha asagiya dusmez diye tahmin ediyorum.

Dolar kuruna bagli fiyatinin yukselmesi bile olasi durum. Ben 330TL civarindayken almistim, simdi 400TL olmus. Bundan daha asagiya dusmez diye tahmin ediyorum.
anladım, teşekkür ederim. bütçemi zorlayıp gk61 almaya karar verdim daha sıkıntısız bi kullanım süreci olsu diye.

GK61 almaniz sart degil fakat ben Outemu switchlere guvenemiyorum. GK61'den once Metoo Zero X51 klavyemde Outemu kirmizi switchleri kullanmistim, aradan 6 ay gectikten sonra chattering yapmisti. Klavyeyi degistirmeden 2-3 ay once de CTRL tusu tamamen bozulmustu. Belki PCB ile alakalidir bilemeyecegim fakat yine de Outemu kirmizi switchlerin hissiyatini tactile bir switche gectikten sonra hic aramadim. Outemu, en kotu Cherry kopyasi switch olabilir.
GK61'de hangi switchler var? Birde Yellow Switch nasıldır sizce?

Yellow hic kullanmadim fakat Shiruken yellow switch kullaniyordu galiba. Benim klavyemde kahverengi var fakat satis sayfasinda yellow, blue, brown, red, black ve silver switchler var.
Yellow seçince fiyatı artıyormuş, şimdi gördüm. Brown switch akmayı düşünüyordum zaten, nasıl sizce hissiyatı?

Yeni konular

Geri
Yukarı