RK61 Banggood kargo sorunu

Hycope

Centipat
Bangggood'dan 9 Kasım'da RK61 klavyesini aldım. Alırken Turkey Direct Mail'i seçtim ve yanında vergiler dahil diyordu. Bunun için ek 70 TL verdim. Shipping insurance'ım ve tariff insurance'ı da seçtim alırken. İlk birkaç gün her şey iyi gidiyorken 13 Ekim'de şöyle bir mail geldi.

"We are sorry that due to the latest logistics limitations of the logistics carrier, the shipping fee of the original shipping method you choose will cost you more (remote address issue). In order to provide a better service to you, we suggest that you can cancel this order. If you still want this parcel, would you mind pay extra shipping fee 72RMB to continue shipping?"

Önce bu çok saçma diye mail attım ama sonra tamam gelsin dedim. Bir sonraki mail'de bana ek ücret 84 lira ve bunu paypaldan bize atın dediler. Ben Türkiye'de paypal olmadığını söyledim. Sonrasında dediler ki size ücretsiz kargomuzla yine gönderelim ama tariff insurance dahil olmayacak dediler. Her şeyi ödediğimi söylesem de Reorder diye bir mail geldi.
Şu an ne yapacağımı bilmiyorum cidden kafayı yiyeceğim. Banggood'dan bir daha alışveriş yapmayacağım siz de yapmayın.

Yardım ederseniz çok sevinirim. Ne yapmalıyım?
.

Dosya Ekleri

• Inkedimage_6487327_LI.jpg
    Inkedimage_6487327_LI.jpg
    378,3 KB · Görüntüleme: 58
  • Inkedimage_6487327 (1)_LI.jpg
    Inkedimage_6487327 (1)_LI.jpg
    574,1 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleme:
Bangggood'dan 9 Kasım'da RK61 klavyesini aldım. Alırken Turkey Direct Mail'i seçtim ve yanında vergiler dahil diyordu. Bunun için ek 70 TL verdim. Shipping Insurance'ım ve tariff Insurance'ı da seçtim alırken. İlk birkaç gün her şey iyi gidiyorken 13 Ekim'de şöyle bir mail geldi.

"We are sorry that due to the latest logistics limitations of the logistics carrier, the shipping fee of the original shipping method you choose will cost you more (remote address issue). In order to provide a better service to you, we suggest that you can cancel this order. If you still want this parcel, would you mind pay extra shipping fee 72RMB to continue shipping?"

Önce bu çok saçma diye mail attım ama sonra tamam gelsin dedim. Bir sonraki Mail'de bana ek ücret 84 lira ve bunu PayPal'dan bize atın dediler. Ben Türkiye'de PayPal olmadığını söyledim. Sonrasında dediler ki size ücretsiz kargomuzla yine gönderelim ama tariff insurance dahil olmayacak dediler. Her şeyi ödediğimi söylesem de Reorder diye bir mail geldi.
Şu an ne yapacağımı bilmiyorum cidden kafayı yiyeceğim. Banggood'dan bir daha alışveriş yapmayacağım siz de yapmayın.

Yardım ederseniz çok sevinirim. Ne yapmalıyım?

Merhaba, klavye elinize ulaştı mı? Sorunu çözdünüz mü? Vergileri nasıl hallettiniz acaba? Ben de banggooddan bir klavye alışverişi yapmayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı