RK61 klavye alınır mı?

Bütçe
1300-1800
SteelSeries klavyenize uymaz bu arada. Gmk87 ansı layout bir klavye ve SteelSeries keycap ISO layout. Keycap alırken ansı layout olmasını göz önünde bulundurun.

Teşekkür ederim hocam. Diğer keycapsi daha çok beğendim zaten düz beyaza daha sonra bakabilirim.
Değer mi hocam 3.4k'ya?

Switch için AliExpress'e güvenmeli miyim? Keycapsinizi alacağım bedava gibi bir şey ve beğendim teşekkür ederim.
Hocam satıcı ve satış linki güvenilir. Keycapsleri ise gönül rahatlığı ile öneririm gayet lezzetli, kalın ve tok ses veriyorlar. Steelseries keycapslerden bir tık iyi olduğunu bile söyleyebilirim.

Hocam satıcı ve satış linki güvenilir. Keycapsleri ise gönül rahatlığı ile öneririm gayet lezzetli, kalın ve tok ses veriyorlar. SteelSeries keycapslerden bir tık iyi olduğunu bile söyleyebilirim.

Tek keycaps ile 3.400'e falan denk geliyordu, çift keycaps ile 2900'e alabiliyorum. Teşekkür ederim hocam yardımın için. Vergi vs. bir şey çıkacak mı yoksa vergi dahil mi hesaplanıyor hocam bu?

Vergi dahil ödeme ekranında hesaplanır hocam.

Tamam hocam teşekkür ederim. Kusura bakma sıktıysam. Akşam eve gidince Switch seslerini bir kere daha dinleyip siparişi vereceğim. Umarım hızlı gelir.

Hocam kusura bakmayın ben öyle bildiğim için yazmışım.

Hocam satıcı ve satış linki güvenilir. Keycapsleri ise gönül rahatlığı ile öneririm gayet lezzetli, kalın ve tok ses veriyorlar. SteelSeries keycapslerden bir tık iyi olduğunu bile söyleyebilirim.

Hocam K671 Fizz klavyesindede olur mu bunlar?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…