RK61 mi MK61 mi?

Bütçe
400

1.5kamasilver

Hectopat
Arkadaşlar yurt dışından klavye almayı düşünüyorum sizce hangi klavyeyi alalım?
MK61'in tasarımı çok çok hoşuma gitti,
RK61'in ise kablosuz olması dikkatimi çekti.
Brown Switch düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yurt dışından klavye almayı düşünüyorum sizce hangi klavyeyi alalım?
MK61'in tasarımı çok çok hoşuma gitti,
RK61'in ise kablosuz olması dikkatimi çekti.
Brown Switch düşünüyorum.

Hocam brown alacaksanız RK switch ile gateron arası okadar fark olmaz istediğinizi alabilirsiniz. Kablosuzu gerçekten kullanacağınızı düşünüyor musunuz? Laptop kullansanız dahi kablosuz olarak oyun oynamak isteyeceğinizi sanmıyorum. Ancak eğer yellow switch alma ihtimaliniz varsa kesinlikle MK61. Su geçirmezlik olsun type C olsun optik switchler olsun mükkemmel bir tercih.

Hocam brown alacaksanız rk Switch ile gateron arası o kadar fark olmaz istediğinizi alabilirsiniz. Kablosuzu gerçekten kullanacağınızı düşünüyor musunuz? Laptop kullansanız dahi kablosuz olarak oyun oynamak isteyeceğinizi sanmıyorum. Ancak eğer yellow Switch alma ihtimaliniz varsa kesinlikle mk61. su geçirmezlik olsun Type-C olsun optik Switch'ler olsun mükkemmel bir tercih.
Brown düşünüyordum fakat Yellow'da vardı aklımda
Bilgisayarımda Bluetooth olmadığını şimdi fark ettim pardon :D.
yellow Brown'dan sessiz midir veya hissi nasıl?

Brown düşünüyordum fakat Yellow'da vardı aklımda
Bilgisayarımda Bluetooth olmadığını şimdi fark ettim pardon :D.
yellow Brown'dan sessiz midir veya hissi nasıl?
Tactile bump yok ve daha sessizdir evet. Özellikle rk switchler outemu kopyası olduğu için biraz yay sesi olabiliyor. Gateronda o olmayacaktır. Basış hissine gelecek olursak red gibi ancak biraz daha yumuşak ve sessiz. Alışması 1 hafta alır ancak alıştıktan sonra vazgeçemezsiniz.

Tactile bump yok ve daha sessizdir evet. Özellikle rk switchler outemu kopyası olduğu için biraz yay sesi olabiliyor. Gateronda o olmayacaktır. Basış hissine gelecek olursak red gibi ancak biraz daha yumuşak ve sessiz. Alışması 1 hafta alır ancak alıştıktan sonra vazgeçemezsiniz.
Çok sağolun MK61 Yellow Switch alacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu linkten seslerini dinleyebilirsiniz hocam. Ayrıca belirtmeyi unutmuşum MK61'deki Switch'ler çıkabiliyor ve diğer gateron optiklerle değiştirilebiliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu linkten seslerini dinleyebilirsiniz hocam. Ayrıca belirtmeyi unutmuşum MK61'deki Switch'ler çıkabiliyor ve diğer gateron optiklerle değiştirilebiliyor.
Bir sorum daha olacak.
Yellow Switch'in hissiyati nasıl Red gibi olmasin da.
Bir de Yellow'un Brown'a göre hissiyatı nasıldır?

Bir sorum daha olacak.
Yellow Switch'in hissiyati nasıl Red gibi olmasin da.
Bir de Yellow'un Brown'a göre hissiyatı nasıldır?
Hocam red gibi olmasın derken? Takılan tıklayan bir şey yok dümdüz aşağıya iniyor switch. Tuş basım hissiyatı var ve tuşa sonuna kadar basan biriyseniz merak etmeyin sorun yaşamazsınız. Outemu redlerde olan o tuşun yumuşaması hissi yok her yerinde aynı. Yani çalıştığını hissetme imkanınız yok malesef. Ancak dediğim gibi 1 haftaya alışılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı