RKS 125R vs Mondial Drift L125

YavuzOruc

Kilopat
Merhaba, başlıkta yazmış olduğum motorlardan birini sıfır olarak almayı düşünüyorum. Özellikleri neredeyse aynı gibi sadece fiyat bakımından RKS biraz daha uygun ve taksit seçeneği daha fazla. Şehir içinde, işe gidip gelmek için kullanacağım bir motosiklet olacak. Drift L görünüş olarak cezbediyor bayilerde liste fiyatından [58.400] olarak satılıyor ancak 8 taksitle aldığınızda %10 vade farkı koymuş oluyor ama RKS bu fiyata 12 taksitle veriyor. İkisinin arasında kaldım. Önerilere açığım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Merhaba, başlıkta yazmış olduğum motorlardan birini sıfır olarak almayı düşünüyorum. Özellikleri neredeyse aynı gibi sadece fiyat bakımından RKS biraz daha uygun ve taksit seçeneği daha fazla. Şehir içinde, işe gidip gelmek için kullanacağım bir motosiklet olacak. Drift L görünüş olarak cezbediyor bayilerde liste fiyatından [58.400] olarak satılıyor ancak 8 taksitle aldığınızda %10 vade farkı koymuş oluyor ama RKS bu fiyata 12 taksitle veriyor. İkisinin arasında kaldım. Önerilere açığım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Mondial Drift L için konuşmak gerekirse F/P motor ama kronik sorunları var belli başlı.

Merhaba, başlıkta yazmış olduğum motorlardan birini sıfır olarak almayı düşünüyorum. Özellikleri neredeyse aynı gibi sadece fiyat bakımından RKS biraz daha uygun ve taksit seçeneği daha fazla. Şehir içinde, işe gidip gelmek için kullanacağım bir motosiklet olacak. Drift l görünüş olarak cezbediyor bayilerde liste fiyatından [58.400] olarak satılıyor ancak 8 taksitle aldığınızda %10 vade farkı koymuş oluyor ama RKS bu fiyata 12 taksitle veriyor. İkisinin arasında kaldım. Önerilere açığım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Reis üzerine 20K koyup RKS TNT202 alabilirsin.
Onun dışında varsa bütçen Pulsar Bajaj serisine bakmanı öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Reis üzerine 20K koyup RKS TNT202 alabilirsin.
Onun dışında varsa bütçen Pulsar Bajaj serisine bakmanı öneririm.
Hocam rks tnt 125 pro aldım. Şu anlık memnunum bir sorun yok. Sadece nadiren stop ediyor . Onu diğer kullanıcılar da yaşamış sanırım. Onun dışında başlangıç olarak iyi motor. Seneye satıp üst model almayı düşünüyorum

Hocam RKS TNT 125 Pro aldım. Şu anlık memnunum bir sorun yok. Sadece nadiren stop ediyor. Onu diğer kullanıcılar da yaşamış sanırım. Onun dışında başlangıç olarak iyi motor. Seneye satıp üst model almayı düşünüyorum.

Hocam motor hakkında bilgim var sohbet edebiliriz bende bütçeden dolayı 125l almayı düşünüyorum.

Bende drift düşünüyordum fakat görünüş olarak ve özellik vs. tnt daha bi hoşuma gitti sanki.
Hocam rks tnt 125 pro aldım. Şu anlık memnunum bir sorun yok. Sadece nadiren stop ediyor . Onu diğer kullanıcılar da yaşamış sanırım. Onun dışında başlangıç olarak iyi motor. Seneye satıp üst model almayı düşünüyoru

Geri
Yukarı