Elektronik Diğer RKS Mx-30 Katlanabilir Elektrikli Bisiklet 13.600 TL

AdaBagcibasi

Hectopat
Süper Moderatör
Makaleler
8
Daha fazla  
Şu anda sadece MediaMarkt'ta 17 bin TL'ye satılıyor. Bu fiyat oldukça ucuz. Beyaz rengi 13.600 TL ama satıcısı Hepsiburada değil. Güvenli olması açısından alınacaksa biraz daha üstüne koyup diğer renkleri Hepsiburada satıcısından almak daha mantıklı olabilir.
1688468298645.png

Ürün hakkında hiçbir bilgiye sahip değilim ne derece alınır, alınmalı mı? Normalde fiddle 3 gibi bir motor düşünüyordum, bu model iş görür bir bisiklet mi?

Volta RKS Küba arora bunlardan kaçın ucuz Çin mallarından kaçın. Mümkünse markası varsa Hindistan, taiwan, Amerikan, Avrupa'lı ya da bütçeye uygunsa Japon vs de olabilir.

Mesajımı raporlamayı ne zaman bırakacak o arkadaş?

Volta RKS Küba arora bunlardan kaçın ucuz Çin mallarından kaçın. Mümkünse markası varsa Hindistan, taiwan, Amerikan, Avrupa'lı ya da bütçeye uygunsa Japon vs de olabilir.

Arasındaki fark ne hocam? Bisikletlerden pek anlamıyorumda.

Mesajımı raporlamayı ne zaman bırakacak o arkadaş?

Arasındaki fark ne hocam? Bisikletlerden pek anlamıyorumda.

Öncelikle ben bunu motosikletler için yazdım ancak Volta vs marka elektrikli bisikletlerden şikayet edenler çok, arkadaşım sürekli garantiden bir yerlerini değiştiriyor 1200km de filan göbek yamuk duruyor, ama işte fiyat performans olarak alınır mı? Evet hor kullanmamak lazım, biraz da bilinçli olmak lazım.

Geri
Yukarı