Roaccutane kullanımı

Ama benim yanaklarım yüzeysel olarak tamamen kabuk bağlamıştı, sivilceler değil. Senin öyle olduğunu sanmıyorum. Bildiğin yanaklarım yara olmuştu.
Yanaklarımda resmen sivilcesiz yer yoktu, ve sivilceler kabuk bağlardı. Bu yüzden yüzeysel ile pek bir farkı yoktu.

Sen kaç ay kullanacaksın toplam ? Ben 7 ay kullanacağım, 2,5 ay sonra tedavim bitiyor. :)
Kesin bir süreç söylemedi doktor. 6 aya kadar yüzün düzelecek dedi, tam bir gelişim olmazsa daha da uzayacağını düşünüyorum.

Minimum 6 ay tedavi olacağım kesin.

Umarım hocam. Benim şu ana kadar her ayki kan tahlillerim normal çıktı.
İlk tahlilimde 4 tane normalin üzerinde değer vardı. 2 değer yüksek, 2 değer düşük görünüyordu. Ama normal değerler ile hiçbirinin arasında büyûk bir fark yoktu. Doktor değerlerin normal olduğunu söylemişti.
Bugün doktora gittim, tahlillerin normal olduğunu söyledi. Yüzüme baktı sivilceler kaybolmuş izler yavaş yavaş gidecek dedi. Gayet iyi yoldasın falan diye söylendi.

Yaşımı ve kilomu sordu, söyledim. Biraz düşündü ve senin hapını 3'e çıkaralım dedi, ben de tamam dedim.

Oruç vakti hapları nasıl kullanacağım? Diye sordum. İftardan sonra 2 hapı üst üste, Sahurda da 1 adet hapını at dedi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı