Roaccutane kullanımı

Hocam krem ile hap kullanıyordum, pek fazla bir etki yaratmadılar yüzümde ama sırtımdaki iltihaplı sivilcelerin neredeyse hepsi hap sayesinde gitti.

Ayın 22'sine randevu aldım, bakalım. Doktordan Aknetrent isteyeceğim, ki verecek büyük ihtimal.
Hocam bi' başlayamadınız tam tedaviye :(. Benim sırtımda da hafif sivilceler vardı kayboldular.

Ben Acnegen kullanıyorum 3. aya girdim ve ciddi bir iyileşme yakaladım. Acnegen/Roaccutane hepsinin elementi aynı zaten. Yüksek ihtimal size Acnegen verecek.

Benim tedavim daha tam 1 ay olmadı ama dudaklarım ve burnum hep kızarıktı sivilceler yüzünden onlar şimdiden geçti, kusma şu an için fazla olmadı ayrıca kurulukta yazılan kadar olmadı şimdilik iyi gidiyor.
İlk ayda dudağım da çok bir kuruluk yoktu. Lakin sonrasında dudaklarım o kadar kurudu ki yolunuyordu. Sonrasında dudağımın yanları yara yaptı ve yemek yerken "çin işkencesi" çekiyordum bildiğiniz.

Düzenli olarak bana verilen "Hametan" kremi sürünce iyileşmeye başladı, şu an düzeldi dudağım. Umarım eskisi kadar kurumaz artık.

Bende 2.5 ay oldu ancak hala bir iyileşme yok. Ama artık yeni sivilce çıkmıyor o kadar. İnşallah doktor dozu arttır hala 40 mg kullanıyorum
Benim de 2. ayı biraz geçti şu an eski sivilcelerden daha çok sivilcem var, fakat eskisinden daha iyi durumda bu sivilceler. Kullanmaya devam edince geçeceğini düşünüyorum.

Bende 2.5 ay oldu ancak hala bir iyileşme yok. Ama artık yeni sivilce çıkmıyor o kadar. İnşallah doktor dozu arttır hala 40 mg kullanıyorum
2.5 ayda iyileşme beklemen saçma. Benim kusma dönemi 3. ayın sonlarında bitti ve 4. Ayın başlarında iyileşmeye başladı.

Merhaba, Roaccutane'a başlayalı 1 hafta oldu ancak herhangi bir yan etki göstermedi. Sorun bende mi acaba?

Kullanan arkadaşlar ilk hafta ne tür yan etkiler gördü yazabilir mi rica etsem?

Merhaba, Roaccutane'a başlayalı 1 hafta oldu ancak herhangi bir yan etki göstermedi. Sorun bende mi acaba?

İlk hafta pek bir yan etkisini bende görmedim zamanla göreceksin, zaten yan etkiler herkeste çıkacak diye bir şey yok ilaç işe yarıyorsa ne kadar az yan etki o kadar iyi olur süreç için. İlk hafta bende senin gibi sorun bende sanırım gibi düşünüyordum.

1 haftada neyin yan etkisini bekliyorsunuz? :D Yan etkileri görmek için minimum 1 ay beklemelisiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı