Roaccutane kullanımı

Günde 2 hap yiyecekseniz oruç tutmayın, kazasını sonra tutarsınız.

Eğer günde 1 adet hap yiyeceksen iftardan sonra akşam hapını atabilirsin.
Şu an günde 2 hap kullanıyorum fakat sonraki kontrolümde bu düşebilir. Fakat ben en sağlıklı yöntem olarak tutmamayı düşünüyorum. Tutarsam nasıl olacak diye sorayım demiştim.

Sen başlamayı düşünüyor musun veya ne zaman başlayacaksın?

Hocam son durumunuz nedir acaba?(sivilceler, sağlığınız, kaçıncı aydasınız)

Bende başlamayı düşünüyorum ama emin olamadım. Şu an 17 yaşındayım. Doktor krem falan verdi 2 ay kullandım ama pek bir işe yaramadı. Ailem de 20'lerimde geçeceğini söylüyor ama 12 yaşından beri sivilcelerim var ve kendiliğinden geçeceği konusunda pek umudum kalmadı.

Hocam son durumunuz nedir acaba?(sivilceler, sağlığınız, kaçıncı aydasınız)

Bende başlamayı düşünüyorum ama emin olamadım. Şu an 17 yaşındayım. Doktor krem falan verdi 2 ay kullandım ama pek bir işe yaramadı. Ailem de 20'lerimde geçeceğini söylüyor ama 12 yaşından beri sivilcelerim var ve kendiliğinden geçeceği konusunda pek umudum kalmadı.
Kullanın hocam, bir şey olmaz zaten her ay düzenli kan tahlili veriliyor bir sorun çıkarsa ya dozu düşürür doktorun ya da ilacı tamamen keser.

Ben de ilk başlarda sizin gibi korkak yaklaşıyordum ilaca. Sınavlar bitince kullanacağım ilacı.

Çok fazla soru sormuş gibi oldum fakat son bir şey soracağım. 13 hap içtim şu ana kadar, yüzümü haffiten kurutmaya başladı ilaç. Ben dudak kısmına elimden geldiğince müdahale ediyorum kurumaması için fakat sivilcelerin olduğu yerler de kuruyor. Oralara nemlendirici krem sürerek müdahale etmeli miyim ? Kuruma fazla ilerlemeden sorayım.

Çok fazla soru sormuş gibi oldum fakat son bir şey soracağım. 13 hap içtim şu ana kadar, yüzümü haffiten kurutmaya başladı ilaç. Ben dudak kısmına elimden geldiğince müdahale ediyorum kurumaması için fakat sivilcelerin olduğu yerler de kuruyor. Oralara nemlendirici krem sürerek müdahale etmeli miyim ? Kuruma fazla ilerlemeden sorayım.
Ben müdahale etmedim. Sonuçta kurutarak bitiriyor bir yandan da.

Bugünle beraber 40 hap oluyor. şu an fazla bir dudak kuruluğu var. Yüzümde kuruyor ama yüzüme hiç müdahale etmiyorum, günde 2 kez yüzümü yıkıyorum. Bu arada ellerim falan da kuruyor.

Sonuca gelirsek yüzümü kuruttu ve dışarı fırlamış sivilceleri yok etti, geri çekti diyebilirim.

Şu an 1. ayı geçtim bu düzelmeyle 5-6 aya kadar sivilcelerimin geçeceğini düşünüyorum.

Bugünle beraber 40 hap oluyor. şu an fazla bir dudak kuruluğu var. Yüzümde kuruyor ama yüzüme hiç müdahale etmiyorum, günde 2 kez yüzümü yıkıyorum. Bu arada ellerim falan da kuruyor.

Sonuca gelirsek yüzümü kuruttu ve dışarı fırlamış sivilceleri yok etti, geri çekti diyebilirim.

Şu an 1. ayı geçtim bu düzelmeyle 5-6 aya kadar sivilcelerimin geçeceğini düşünüyorum.
Bu arada ben yüzümü La Roche Possay Effaclar H serisindeki yüz yıkama jeli ile yıkıyorum. La Roche-Posay Effaclar H Creme Lavante 200 ml Yüz Temizleme Jeli Fiyatları

Yeni konular

Geri
Yukarı