Roblox %100 GPU kullanıyor ve FPS düşük

Aha benim sistem nereden buldunuz😁😁

Hocam müzeden çıkarttım :D
Ücretsiz aldıysan güvenilir olduğu ne mağlum? Adam ne karı elde edecek? Büyük ihtimalle ondan kaynaklı olabilir.

Sizin gibiler yüzünden Arsenal de hile kaynıyor artık :D.
hocam arkadaşla girdiğim zaman yazın açıyordum şimdi valorant veya cs go oynuyorum.
Anladım hocam bazı minerlar da sadece oyunlarda çalışıyor suspect gözükmemek için.

Hocam 16 tane buldu içinde hile ile ilgili olan vardı bir tek. Ama galiba 3. parti yazılım olarak göründüğü için öyle oluyor.
Ücretsiz aldıysan güvenilir olduğu ne malum? Adam ne karı elde edecek? Büyük ihtimalle ondan kaynaklı olabilir.

Hocam inanın o kadar araştırdım bir virüse rastlamadım o exploitte öyle bir şikayette yoktu yurt dışındaki Türkiye'deki dünya genelinde herkes ücretsiz olarak bunu kullanıyor. Para kazanmak için ise key alırken link ekliyorlar oradan gelen reklam kazancıda büyük oluyordur günde 1-2 kez key alabiliyorsun ve bu 5 site geçince geliyor.

Son düzenleme:
Hocam ne olursa olsun böyle csdeki konsol filan hariç hile açmayın. Hem sisteminiz için riskli hem de diğer oyuncularla oynuyorsanız (arkadaşlardan ziyade) saygısızlık olur. İyi forumlar

Hocam ne olursa olsun böyle csdeki konsol filan hariç hile açmayın. Hem sisteminiz için riskli hem de diğer oyuncularla oynuyorsanız (arkadaşlardan ziyade) saygısızlık olur. İyi sosyaller

Teşekkürler hocam genelde arkadaşlarla oynamadığım sürece hile açmıyorum size de iyi sosyaller
Hocam ne olursa olsun böyle csdeki konsol filan hariç hile açmayın. Hem sisteminiz için riskli hem de diğer oyuncularla oynuyorsanız (arkadaşlardan ziyade) saygısızlık olur. İyi sosyaller.

Hocam CPU kullanımı düştü GPU hala aynı.
Hocam ne olursa olsun böyle csdeki konsol filan hariç hile açmayın. Hem sisteminiz için riskli hem de diğer oyuncularla oynuyorsanız (arkadaşlardan ziyade) saygısızlık olur. İyi forumlar
arka tarafta uygulamada çalışmıyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı