Roblox açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 8.1

crywoofs

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci:Intel Core i3-2120 3,30GHz
Ram:Kingston 8GB Ram
Ekran Kartı:Nvidia Geforce GT 620M 1GB
Meslek
İşsiz
RAM
Kingston 8GB DDR3
Ekran kartı
Nvidia GeForce GT620M 1GB
İşlemci
intel core i3-2120 3,30GHz
Merhaba, 2019'dan beri aktif Roblox oyuncusuyum ama ilk defa böyle bir sorun yaşamaktayım. Bilgisayar tamirden geleli 2 ay falan oldu, oyuna girmeye çalışıyorum Alt'da tpshid.sys ile ilgili bir sorun var diyor ve sonra da uygulama çalışmayı durduruyor. Windows 8.1 kullanmaktayım, önceden de 8.1 kulanıyordum çalışıyordu fakat şimdi niye çalışmıyor. Eski model Casper all-in One bilgisayar kullanmaktayım. Şimdide

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (6).png
    Ekran Görüntüsü (6).png
    2,4 MB · Görüntüleme: 16
  • Ekran Görüntüsü (7).png
    Ekran Görüntüsü (7).png
    2,4 MB · Görüntüleme: 15
  • Ekran Görüntüsü (8).png
    Ekran Görüntüsü (8).png
    2,3 MB · Görüntüleme: 14
Merhaba, 2019'dan beri aktif Roblox oyuncusuyum ama ilk defa böyle bir sorun yaşamaktayım. Bilgisayar tamirden geleli 2 ay falan oldu, oyuna girmeye çalışıyorum Alt'da tpshid.sys ile ilgili bir sorun var diyor ve sonra da uygulama çalışmayı durduruyor. Windows 8.1 kullanmaktayım, önceden de 8.1 kulanıyordum çalışıyordu fakat şimdi niye çalışmıyor. Eski model Casper all-in One bilgisayar kullanmaktayım. Şimdide
Windows 10 ile roblox kullanın windows 8.1 genelde robloxta problem çıkarıyor.

Hocam Windows + r tuşuna basın açılan pencereye appdata yazın sonra Local'i seçin sonra Roblox yazan klasör varsa silin ve Roblox'u tekrar yükleyin.

PSU nuzu araştırın kaç W bakın ona göre yorum yapayım.

Hiçbir fikirim yok araştırdım ama bulamadım nasıl bulabilirim ve bilgisayarın şuan kaç volt ile çalıştığını nasıl öğrenebilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı