Roblox "An error occured trying to launch the Experience. Please try again later" hatası

yavuz5434

Decapat
Daha fazla  
Roblox'da oyun oynarken bir anda internet gitti hatası aldım. PC'yi güncelledim aç kapa yaptım yine yok hesabı çık girde yaptım olmadı ve şu 2 hatayı alıyorum.

(Same account launched Game from different device), (An error occurred trying to launch the Experience. Please try again later.) YouTube'da bir sürü video

İzledim yok ne yapmalıyım?

Roblox'da oyun oynarken bir anda internet gitti hatası aldım. PC'yi güncelledim aç kapa yaptım yine yok hesabı çık girde yaptım olmadı ve şu 2 hatayı alıyorum.

(Same account launched Game from different device), (an error occurred trying to launch the Experience. Please try again later.) YouTube'da bir sürü video.

İzledim yok ne yapmalıyım?

Bu sorun Roblox ile alakalı yaklaşık 2 yıldan beridir oluyor ama son 5 ayda artmaya başladı her seferinde düzeltiyorlar ama tekrarlanıyor.

Sorunun içeriğinde böyle yazıyor ama bunun olma ihtimali %1 çünkü bu hata dediğim gibi uzun süredir var.

Senin değil Roblox görevlilerinin düzeltmesi lazım senin tek yapabileceğin şey beklemek. Bu arada eklemem lazım ki hesabında başka biriside olabilir.
Kimse yok şifre , e-posta gibi şeyleride değiştirdim üstüne tüm oturumlarıda çıkardım hala yok

Sorunun içeriğinde böyle yazıyor ama bunun olma ihtimali %1 çünkü bu hata dediğim gibi uzun süredir var.
offff

Yeni konular

Geri
Yukarı