Roblox "an unexpected error occured and Roblox needs to quit." hatası

İşletim sistemi
Windows 8.1

hasan0547

Centipat
Daha fazla  
RAM
8 GB RAM
Ekran kartı
NVIDIA GEFORCE GTX 850M
Anakart
İntel
İşlemci
İntel Core i7-4700HQ
Merhaba arkadaşlar. Ben bilgisayarımı Windows 8.1 yaptım. Sürücülerimi güncelledim, ayarlamalarını yaptım ve sonra bilgisayarı deneme amaçlı Roblox'ta bir oyun açmayı denedim ama açmaya çalıştığım anda " unexpected error occured and Roblox needs to quit." hatası verdi. Birkaç oyun daha denedim ama yine aynı hata ile karşılaştım. Ne yapabilirim?
Şöyle bir hata veriyor:

Ekran Alıntısı.PNG

w.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Ben bilgisayarımı Windows 8.1 yaptım. Sürücülerimi güncelledim, ayarlamalarını yaptım ve sonra bilgisayarı deneme amaçlı Roblox'ta bir oyun açmayı denedim ama açmaya çalıştığım anda " unexpected error occured and Roblox needs to quit." hatası verdi. Birkaç oyun daha denedim ama yine aynı hata ile karşılaştım. Ne yapabilirim?
Şöyle bir hata veriyor:

Eki Görüntüle 1499582

Eki Görüntüle 1499598

@reptile hocam çözer.

Roblox ile pek alakam yok ama, sanirim beta sürümünü kullaniyorsunuz. Uygulama sitesinden beta olmayan sürümünü indirmeyi denediniz mi?

Uygulamanın adı öyle hocam. Başka bilgisayarlarda aynı dosyayı yükleyip açtığımda bir sıkıntı yaşamadan uygulamayı kullanabildim ama şu anda bu sorunu yaşıyorum.

Evet hocam. Sizin indirdiğinizin aynısı var bende de. Uygulamayı kullanmaya başladığınızda "RobloxPlayerBeta.exe" adına geçiyor.

Dosya Ekleri

• awdwa.PNG
    awdwa.PNG
    65,9 KB · Görüntüleme: 52

Yeni konular

Geri
Yukarı