Çözüldü "Roblox an unexpected error occurred and Roblox needs to quit" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SamsunlUBarıŞ

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle selamünaleyküm an unexpected error occurred and Roblox needs to quit hatası alıyorum. Tabiri cahizse her şeyi yaptım fakat hiçbir şekilde sorunu çözemedim cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet dostum oyunu açtığım gibi bu hatayı alıyorum.

Format atınca Sorun düzeliyorda atmak istemiyorum.
İlk öncelikle tespit yapın, hesabınızdan çıkış yapın, oyunu silip modeminize reset atın. Sonrasında VPN kullanmanızı öneririm, yeni hesap kurup rastgele bir oyuna giriş yapın. Oyunu açıyorsa sorun hesabınızdadır, hesabınız kısıtlanmış olabilir.
Arkadaşlar öncelikle selamünaleyküm an unexpected error occurred and Roblox needs to quit hatası alıyorum. Tabiri cahizse her şeyi yaptım fakat hiçbir şekilde sorunu çözemedim cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Geçmiş olsun dostum o hata aldıysan Roblox açılmaz daha bunun garip bir yöntemi var saçma gelecek ama maalesef.
Roblox'u tamamen sil
Baştan yükle.
Hesabına giriş yap.
Oyun ismi vermek yasak mı bilmiyorum ama project slayers diye oyun var ona gir.
5dk bekle oyundan çık %80 ihtimalle hesabın duzelecek.
Bu hata hilelerden kaynakli aliniyor genellikle ama hile değilsede sistemden kaynaklı hata reklam yapmıyorum sadece bende böyle hata alıyordum deneyeyim dedim ve hata çözülmüştü.

Evet dostum oyunu açtığım gibi bu hatayı alıyorum.

Format atınca Sorun düzeliyorda atmak istemiyorum.
İlk öncelikle tespit yapın, hesabınızdan çıkış yapın, oyunu silip modeminize reset atın. Sonrasında VPN kullanmanızı öneririm, yeni hesap kurup rastgele bir oyuna giriş yapın. Oyunu açıyorsa sorun hesabınızdadır, hesabınız kısıtlanmış olabilir.

Çözüm
Kardeşim sorun hesapda olsa pc format attıktan sonra oyun açılmazdı.

Kardeşim sorun hesapda olsa pc format attıktan sonra oyun açılmazdı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gösterilenleri yapıp oyunu silip baştan yükleyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gösterilenleri yapıp oyunu silip baştan yükleyin.
Bunu biliyorum denedim zaten kaç kere.

Yeni konular

Geri
Yukarı