Çözüldü Roblox arka planda çalışıyor fakat görüntü gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Oesadn

Centipat
Daha fazla  
Uzun bir zaman sonra Roblox'da kat oynayayim dedim fakat Roblox'u acmaya calistigimda hiçbir sekilde goruntu gelmedi. Roblox arka planda calisiyor ama goruntusu gelmiyor.

Çözüm
Çözebildiniz mi?

Hocam söylediniz iyi oldu daha dün çözdüm.
Hocam çözüm bu MSI Afterburner'i Görev Yöneticisi'nden kapatmak ve onun ek uygulamasınida eğer bu da olmuyorsa disk temizleye girip oradan sadece resimleri temizleyiniz. ''Çözüm''
Uzun bir zaman sonra Roblox'da kat oynayayim dedim fakat Roblox'u acmaya calistigimda hiçbir sekilde goruntu gelmedi. Roblox arka planda calisiyor ama goruntusu gelmiyor.

Görev çubuğuna gelip sağtık Görev Yöneticisi'ni aç ve Roblox'la ilgili her şey kapat sonra aç eğer olmasa Microsoft Store'dan indir.

Aynı sorunu bugün bende yaşadım internete bakmama rağmen hiçbir çözüm ise yaramadi Microsoft Store'dan indirince istemsizce imlec Roblox ekraninin disina cikiyor ve kontrolu kaybettigin icin sinir bozucu olabiliyor.

Geri
Yukarı