Roblox Blox fruits hızlıca buddha nasıl kasılır?

bnebatu

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba roblox'da blox fruits oynuyordum ve geçenlerde stoktan buddha meyvesi aldım. İlk başlarda hızlıca geliştim ve 142 mastery oldum. Şimdi 200 mastery yapıp buddha explosion açmaya çalışıyorum. Nasıl hızlıca buddha mastery kasarım? taktik verir misiniz? (2. Denizdeyim ve seviyem 871)

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba Roblox'da blox fruits oynuyordum ve geçenlerde stoktan buddha meyvesi aldım. İlk başlarda hızlıca geliştim ve 142 mastery oldum. Şimdi 200 mastery yapıp buddha explosion açmaya çalışıyorum. Nasıl hızlıca buddha mastery kasarım? Taktik verir misiniz? (2. denizdeyim ve seviyem 871)

Kılıçla veya silahla adamın canını azaltın sonra fruitle vurun ben bu taktikle bayağı bir mastery kastım.

Öncelikle merhaba Roblox'da blox fruits oynuyordum ve geçenlerde stoktan buddha meyvesi aldım. İlk başlarda hızlıca geliştim ve 142 mastery oldum. Şimdi 200 mastery yapıp buddha explosion açmaya çalışıyorum. Nasıl hızlıca buddha mastery kasarım? Taktik verir misiniz? (2. denizdeyim ve seviyem 871)

Dostum buddha ile kasılmak zor eğer V1 ise V2 yapmayı düşünüyorsan hemen tercih etmen gereken bir fruit yedekte buddha fruitin varsa ice, light kullan V2 yap zaten V2 yapması çok kolay.

Dostum buddha ile kasılmak zor eğer V1 ise V2 yapmayı düşünüyorsan hemen tercih etmen gereken bir fruit yedekte buddha fruitin varsa ice, light kullan V2 yap zaten V2 yapması çok kolay.
Konuyu açalı baya oldu, şimdi max oldum bounty hunt başladım dough v2 ile, ozamanlar buddha raid dilenip buddha v2 yapmıştım ve buddha ile kasılmak baya işime yaradı teşekkürler

Konuyu açalı bayağı oldu, şimdi Max oldum bounty hunt başladım dough V2 ile, o zamanlar buddha RAID dilenip buddha V2 yapmıştım ve buddha ile kasılmak bayağı işime yaradı teşekkürler.

Bayağı uzun zaman oldu oyunu komple bırakmıştım tekrar balayasım geldi sana istek atayım kabul et.

Yeni konular

Geri
Yukarı