Çözüldü Roblox crash veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Shadebotss

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
RTX 3060
İşlemci
İntel Core İ5
Roblox'da 1 aydır aynı sıkıntıyı yaşıyorum. İlk crash hatası verdi sonra sildim. Tüm dosyalarını tekrar yükledim. Sonra açılıp kapandı, sonra tekrar crash hatasına döndü.

Dosyalarını ve kendisini sildim.
Temp'ten sildim.
Driver'ları güncelledim.
Bilgisayarı güncelledim.

Hala düzelmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Benim hatam düzeldi ilk önce bir driver yazılımı indir ve olmayan driverları bul sonra elinle veya otomatik olarak indirsin sonra Windows Update'ye gel bir bak Update gözükmüyorsa Update var mı diye tara bundan sonra yeniden başlat düzeliyor.

Aykanpower Cevap:

Öyle yaptım zaten ama her program robloxplayer.exe diye tanımladığı için programlar görmüyordu. Örneğin GeForce Experience'de çıkmıyordu. En sonunda deneye deneye buldum.
Roblox'da 1 aydır aynı sıkıntıyı yaşıyorum. İlk crash hatası verdi sonra sildim. Tüm dosyalarını tekrar yükledim. Sonra açılıp kapandı, sonra tekrar crash hatasına döndü.

Temp'ten sildim.
Driver'ları güncelledim.
Bilgisayarı güncelledim.

Hala düzelmedi.

Roblox'a ticket at. Bazen yardım edebiliyorlar bu tarz durumlarda.

Temp'ten sildim.
Driver'ları güncelledim.
Bilgisayarı güncelledim.

Hala düzelmedi.
Microsoft Store'dan indirmeyi dene istersen.

Temp'ten sildim.
Driver'ları güncelledim.
Bilgisayarı güncelledim.

Hala düzelmedi.
Oyuna girer girmez mi crash atıyor hocam? Aynı sorun bende de var 2-3 aydır anlayamadım ben de.

Benim hatam düzeldi ilk önce bir driver yazılımı indir ve olmayan driverları bul sonra elinle veya otomatik olarak indirsin sonra Windows Update'ye gel bir bak Update gözükmüyorsa Update var mı diye tara bundan sonra yeniden başlat düzeliyor.

Aykanpower Cevap:

Öyle yaptım zaten ama her program robloxplayer.exe diye tanımladığı için programlar görmüyordu. Örneğin GeForce Experience'de çıkmıyordu. En sonunda deneye deneye buldum.

Çözüm

Aykanpower Cevap:

Anladım.

Geri
Yukarı