Çözüldü Roblox dosya konumu açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

muhammedst_35

Centipat
Daha fazla  
Roblox'u Microsoft Store'dan indirdim, kısayol attım masaüstüne ve sağ tıkladığımda dosya konumunu göremedim. Nasıl dosyalara ulaşabilirim acaba?

Çözüm
Roblox'u Microsoft Store'dan indirdim, kısayol attım masaüstüne ve sağ tıkladığımda dosya konumunu göremedim. Nasıl dosyalara ulaşabilirim acaba?
İlk olarak tavsiyem Roblox'u kendi sitesinden indirmeniz çünkü Roblox'un Microsoft Store sürümünde kolay hile yapılabiliyor ve bu yüzden bazı oyunlar Microsoft Store sürümüne erişimi kapattı. İkinci olarak Microsoft Store uygulamalarının dosya konumuna erişmek biraz zor dosyaların C:\Program Files\WindowsApps klasöründe olması lazım. Ama dediğim gibi tavsiyem kendi sitesinden indirip kullanmanız.
İlk olarak tavsiyem Roblox'u kendi sitesinden indirmeniz çünkü Roblox'un Microsoft Store sürümünde kolay hile yapılabiliyor ve bu yüzden bazı oyunlar Microsoft Store sürümüne erişimi kapattı. İkinci olarak Microsoft Store uygulamalarının dosya konumuna erişmek biraz zor dosyaların C:\Program Files\WindowsApps klasöründe olması lazım. Ama dediğim gibi tavsiyem kendi sitesinden indirip kullanmanız.

Çözüm
İlk olarak tavsiyem Roblox'u kendi sitesinden indirmeniz çünkü Roblox'un Microsoft Store sürümünde kolay hile yapılabiliyor ve bu yüzden bazı oyunlar Microsoft Store sürümüne erişimi kapattı. İkinci olarak Microsoft Store uygulamalarının dosya konumuna erişmek biraz zor dosyaların C:\program Files\WindowsApps klasöründe olması lazım. Ama dediğim gibi tavsiyem kendi sitesinden indirip kullanmanız.

Hallettim hocam çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı