Roblox Error 279 hatası

Roblox Error 279 Hatasi Aliyorum Bunun Duzeltmenin Bir Yolu Varmı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-11-15-18-47-04-960_com.roblox.client.jpg
    Screenshot_2022-11-15-18-47-04-960_com.roblox.client.jpg
    32,8 KB · Görüntüleme: 303
Bu hata sizin internetinizden kaynaklanan bir hatadır çözümü var. En kolay yöntem modeminizi kapatım 15dk sonra geri açmak olur. Eğer işe yaramadıysa hacklenme olayı olabilir hesabınıza girmeye çalışan biri olabilir. Merak etmeyin bu çok düşük bir olasılıktır. Başka bir yöntemde Roblox'un dosyalarını silmektir yani kısaca oyunu silip yeniden yüklemek değildir! Robloxa basılı tutun sonra ayrıntılar deyin ve orada verileri veya önbelleği temizle ye tıklayın. Ve hal oldu merak etmeyin oyunlardaki hiçbir şey silinmez çünkü tüm veriler Roblox'un serverdatalarında durur.

Verileri temizlesem bile hata devam ediyor.

İnternetinizi kapatın ve bir süre bekleyip yeniden açın bu genellikle işe yarar.

Eğer işe yaramaz ise bu videoyu izleyebilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İnternetinizi kapatın ve bir süre bekleyip yeniden açın bu genellikle işe yarar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Modenimi 2 gün kapattim hata duzelmemisti.

Ben xiaomi kullaniyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı