Roblox Fatal Error hatası

İşletim sistemi
Windows 7

Eren1254

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Hp Victus 16 Gaming Laptop
Nvidia Rtx 4050 120W
Amd Ryzen 5 7640hs
2x Samsung DDR5 8GB 5600Mhz Ram
144hz İps Ekran
Meslek
Öğrenci :)
Roblox'ta fatal error hatası aldım. Sanırım dünyada bir tek bende var bu sorun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir fotoğraf bırakırsan yardımcı olabilirim. (ve işletim sistemin Windows 10 olduğu halde neden 7 yazdın?)

Hemen fotoğraf atıyorum script inject ederken fatal error veriyor ve işletim Windows 7 (neden Windows 10 yazıyor bilmiyorum)
Bir fotoğraf bırakırsan yardımcı olabilirim. (ve işletim sistemin Windows 10 olduğu halde neden 7 yazdın?)
Kardeşim oynarken bu hatayı aldığından biliyorum. Başımın etini yiyordu çöz diye :D RAM değerlerine bakın genelde dolu olduğunda oluyor. Arkada başka bir program varsa kapatın.

Sorun oynarken değil bir exploiti inject ederken oluyor.

Dosya Ekleri

• adsadssa.JPG
    adsadssa.JPG
    174,8 KB · Görüntüleme: 180
Son düzenleme:
Roblox'ta fatal error hatası aldım. Sanırım dünyada bir tek bende var bu sorun.

Bende alıyorum.

Sorun oynarken değil bir exploiti inject ederken oluyor.

Hatanın nedeni şu: Oyun yüklenmeden hemen inject ettiğiniz için hatayı alırsınız. Oyuna girdikten 2-5 dk falan bekleyin ki oyun tamamen yüklensin öyle inject (attach) yapın(exploit'te Auto attach veya Auto inject seçeneği varsa kapatınız) veya bilgisayarınızı yeniden başlatın. Diğer neden ise exploit programının çalıştıramadığı scriptler(bu genellikle Support veya desteklemeye girer. Exploit levelleride bundan dolayı çıkmıştır) yüzündendir. Bundan dolayı Synapse X exploitini öneririm. Ama Synapse X exploitini alan Türk sayısı çok azdır. Detaylara girmeyeyim.

Ama artık hile kulanmdaığım için sorun yok.

En doğrusunu yapıyorsunuz hocam. 👍

RAM değerlerine bakın genelde dolu olduğunda oluyor.

RAM'den hata olacağını sanmıyorum fakat haklısınız. Bana göre exploit programından hata oluyor. Çünkü exploit programlarında kodlanmış olan DLL dosyalarından da hatalar olabiliyor.(yazılımsal hata)

Yeni konular

Geri
Yukarı