Roblox güzel bir oyun mu?

Bazı güzel haritalar var. Mesela CS:GO tarzı üstünde çok uğraşılmış bir harita vardı ben çok seviyordum. Ancak rol yapma kısımlarında 8-9 yaşlarındaki çocuklar var. Jailbreak vardı en son o da eğlenceliydi. Bir de iyi internet lazım.

Hocam şöyle düşünüyorum çoğu kişi sırf 7-8 yaş çocuklar oynuyor diye ön yargılı konuşuyorlar hatta yukarıda hocamın dediği saklambaç, parkur, RPG oyunları çok sarıyor.

Çok haklısın. Ön yargılı olunacaksa Valorant oynanmasın o zaman onu da 12 yaşındaki çocuklar oynuyor.

Roleplay oynarsanız İngiliz'lerle oynayın. Akıl sağlığınız için daha iyi olur.
Cidden bu arada. Ben bu oyunu 2016'dan oynuyorum. Ve roleplayde türkler, küfürleşip, millete sövüyorlar. (Aslında daha bir sürü kötü şeyler yapıyorlar.) Yabancılarla mutlu bir aile roleplayi biliyorsun. Ve bunu kendim deneyimledim. Roblox ismim: ilker_harunpvp (İlkokul 2. sınıftan kalma hesap.)

Son düzenleme:
Cidden bu arada. Ben bu oyunu 2016'dan oynuyorum. Ve roleplayde türkler, küfürleşip, millete sövüyorlar. (Aslında daha bir sürü kötü şeyler yapıyorlar.) Yabancılarla mutlu bir aile roleplayi biliyorsun. Ve bunu kendim deneyimledim. Roblox ismim: ilker_harunpvp (İlkokul 2. sınıftan kalma hesap.)
Benimde eski hesabımın adı : NDNG_denizTR idi :D

Geri
Yukarı