Roblox nasıl bir oyundur?

Paranız yok ve rustmı canınız çekti kopyası Roblox'da var Fortnite için bilgisayarında yermi yok Roblox'da kopyası var CS:GO çöpmü diyorsun aynısı Roblox'da var değişik oyunları deneyeyim ama indirme yapmasın diyorsanız tam idael.

Toxic kitleye sahip bir oyun. Ara sıra oynamak için yüklüyorum da 1 günden fazla sarmıyor.

Şimdiye kadar az toxic yabancı gördüm çoğu toxicler Türk oluyor 10 yaşında çocuklar küfür falan ediyorlar işte pek takmıyorum.

Roblox nasıl bir oyun?

Roblox öneri oyunlar:
The wild West(vahşi batı açık dünya oyunu)
Phantom forces(değişik harita ve modlarda çatışıyorsunuz birçok silahı ve özelleştirme seçeneği bulunuyor)
Notority(Payday 2 kopyası arkadaşlarınızla eğlenceli olabilir)
Entry point(banka falan soyuyon gizlice veya pata pata girebilirsin hikayesi var ama ingilizcen olması lazım)
Wings of glory(War Thunder ama uçak versiyon)
Daha çok var ama bende sayacak enerji kalmadı.

Son düzenleme:
Bir pizza oyunu vardı. Şu an adını hatırlamıyorum.
Büyük ihtimalle söylediğiniz oyun Work at The Pizza ayrıca neyi sabote ediyorlardı bildiğim kadarıyla sabote edebilecekleri pek birşey yok.

Büyük ihtimalle söylediğiniz oyun Work at The Pizza ayrıca neyi sabote ediyorlardı bildiğim kadarıyla sabote edebilecekleri pek birşey yok.

Örneğin pizza yapıyordum, adam daha yapmadığım pizzayı alıp fırına koyup üzerine yakıyordu.

Geri
Yukarı