Roblox hesabı nasıl geri alınır?

Makaleler
1
Yer
Afyonkarahisar
Arkadaşlar merhaba. 2018 yılında açtığım hesabıma 2 yıl önce Gmail hesabımın çalınmasıyla birlikte veda etmiştim. Roblox hesabımda 2 aşamalı doğrulama açık olduğu için hesaba girerken mail adresine kod gönderiyor fakat hesap çalındığı için erişemiyorum, bu sebepten de Roblox hesabıma giremiyorum. Mail adresimi hiçbir şekilde geri alamıyorum her türlü yolu denedim Account Recovery falan. Roblox desteğe yazdım fakat onlarda bize fatura iletin diyorlar ama şöyle bir sıkıntı var ki mail hesabı çalındığı için satın alma faturalarına da erişemiyorum.

Başına böyle bir şey gelmiş olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir misiniz?

Öncelikle benim de benzer durumların olmuştu. Hesabımın 2 adımlı doğrulaması vardı bende uygulamayı bir virüs yüzüden sildim. Ne kadar uğraşsamda alamamıştım 4-5 maile cevap gönderdim geri aldım. Eğer tek bir mail gönderdiysen 5-6 kere cevapla. Olmazsa Google besabını değiştirmek ve kanıtlamak için eğer eski video kayıdın varsa onları gönder.

Benim de başıma aynısı geldi yaklaşık 3 yıl önce çalınmıştı asla geri alınmıyor uğraşmayın bence.

Çok kötü durum cidden, YouTube'da izlediğim kadarıyla da kimse alamamış uğraşmaya gerek yok gibi görünüyor.

Öncelikle benim de benzer durumların olmuştu. Hesabımın 2 adımlı doğrulaması vardı bende uygulamayı bir virüs yüzüden sildim. Ne kadar uğraşsamda alamamıştım 4-5 maile cevap gönderdim geri aldım. Eğer tek bir mail gönderdiysen 5-6 kere cevapla. Olmazsa Google besabını değiştirmek ve kanıtlamak için eğer eski video kayıdın varsa onları gönder.

En az 30-40 mail atmışımdır bu konu hakkında, hiçbir şekilde geri vermiyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı