Roblox hesabım hacklendi

Eraph

Decapat
Yer
Tekirdağ/Türkiye
Daha fazla  
Roblox'a her gün giriş yapıyorum. Bu sabah sınavım vardı ve girmedim. Sınav bitti kahvaltı ettim falan oyun oynamak üzere bilgisayarın başına kuruldum. Şifre yanlış dedi. Yaklaşık 5 dakika denedikten sonra başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Roblox Support ile iletişime geçtim cevap bekliyorum 5 saattir. Hesapta 2 Aşamalı Doğrulama, Hesap PIN'i ve yeni bir cihazdan bağlanıldığında e-postaya doğrulama kodu gönder gibi güvenlik önlemlerim açıktı. Şifremi 1 ayda 1 kez değiştiriyorum. Bilgisayarda bile kayıtlı. Ne yapmam lazım? Roblox Support'un pek yardım edeceğini düşünmüyorum.

Roblox Support yardım etmeyecekte kim edecek? Süs diye koymamışlardır herhalde desteği. Bizim elimizden bir şey gelmez gelecek yanıtı beklemeniz gerekiyor.

Roblox'a her gün giriş yapıyorum. Bu sabah sınavım vardı ve girmedim. Sınav bitti kahvaltı ettim falan oyun oynamak üzere bilgisayarın başına kuruldum. Şifre yanlış dedi. Yaklaşık 5 dakika denedikten sonra başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Roblox Support ile iletişime geçtim cevap bekliyorum 5 saattir. Hesapta 2 Aşamalı Doğrulama, Hesap PIN'i ve yeni bir cihazdan bağlanıldığında e-postaya doğrulama kodu gönder gibi güvenlik önlemlerim açıktı. Şifremi 1 ayda 1 kez değiştiriyorum. Bilgisayarda bile kayıtlı. Ne yapmam lazım? Roblox Support'un pek yardım edeceğini düşünmüyorum.

5 saat az beklemişsiniz, orada size verilen numara toplam 7 harfli bir rakam milyonlarca kişiye hizmet veriyorlar.

Roblox'a her gün giriş yapıyorum. Bu sabah sınavım vardı ve girmedim. Sınav bitti kahvaltı ettim falan oyun oynamak üzere bilgisayarın başına kuruldum. Şifre yanlış dedi. Yaklaşık 5 dakika denedikten sonra başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Roblox Support ile iletişime geçtim cevap bekliyorum 5 saattir. Hesapta 2 aşamalı doğrulama, hesap pın'i ve yeni bir cihazdan bağlanıldığında e-postaya doğrulama kodu gönder gibi güvenlik önlemlerim açıktı. Şifremi 1 ayda 1 kez değiştiriyorum. Bilgisayarda bile kayıtlı. Ne yapmam lazım? Roblox Support'un pek yardım edeceğini düşünmüyorum.

Şifreyi sıfırla de mailine gelen linkte tıkla ve şifreyi değiştir bu kadar basit.

Geri
Yukarı