Steam hesabım hacklendi

Emredemo

Decapat
Daha fazla  
Steam hesabımda 1 TL vardı. Bazı hackerle hesaba girmişler, Steam Guard'ı nasıl geçtiler bilmiyorum ama adamlar hesaba 10 dolar yatırmış. Steam de bunu dolandırıcılık olarak algılamış ben suçsuz yere mağdur oldum. :(

Bu sıra bu tip durumlarla çok karşılaşılıyor. Steam desteğe bildirmeni tavsiye ederim ve steam hesabını bağladığın trade siteleri vs gibi sitelerden çıkış yapmanı öneririm.

Tek kart kullanıldıysa 1 ay sonra hesabınız açılır, içindeki para da gider. Siz yine de steam desteğe durumu anlatın.

Bu sıra bu tip durumlarla çok karşılaşılıyor. Steam desteğe bildirmeni tavsiye ederim ve Steam hesabını bağladığın trade siteleri vs gibi sitelerden çıkış yapmanı öneririm.

Ben Steam hesabımı bir şeye bağlamadım bilmiyorum

Tek kart kullanıldıysa 1 ay sonra hesabınız açılır, içindeki para da gider. Siz yine de steam desteğe durumu anlatın.
valla postaya baktım rusça ve çince yazılar vardı girdiğimde ismim çinceydi

Steam hesabımda 1 TL vardı. Bazı hackerle hesaba girmişler, Steam Guard'ı nasıl geçtiler bilmiyorum ama adamlar hesaba 10 dolar yatırmış. Steam de bunu dolandırıcılık olarak algılamış ben suçsuz yere mağdur oldum. :(

Steam destek ile iletişime geç ve kendi mailine ulaşmaya çalış oradan satın alma geçmişinden birkaç örnek isteyecekler onları atman lazım ardından kolayca geri alabilirsin.

1671800425163.png

1671800441221.png

Steam destek ile iletişime geç ve kendi mailine ulaşmaya çalış oradan satın alma geçmişinden birkaç örnek isteyecekler onları atman lazım ardından kolayca geri alabilirsin.

Teşekkür ederim

Kanıt konusunda yardım edebilir misin?

Ve hacker sanırım Ukrayna'lı

Adam bilmediğim bir kartla alışveriş yapmış ve son 4 hanesini bilmiyorum nasıl öğrenebilirim sadece 2 hane verilmiş

Son düzenleme:

Geri
Yukarı