Roblox hesabım hacklendi

Yanlış biliyorsunuz, şifremi unuttum seçeneği var onu denemeden konu açtıysanız tebrikler.
Denedim. E-Postanıza gönderildi diyor fakat kodu içeren bir E-Posta yada Support'tan herhangi bir E-Posta yok.
Hocam sanırım sonuçlanmayacak bu olay... Soğuk su içsem iyi olur. Hesap aktif görünüyor bu arada. Adamın biri çalmış kullanıyor :C

Son düzenleme:
Denedim. E-postanıza gönderildi diyor fakat kodu içeren bir e-posta ya da Support'tan herhangi bir e-posta yok.
Hocam sanırım sonuçlanmayacak bu olay... Soğuk su içsem iyi olur. Hesap aktif görünüyor bu arada. Adamın biri çalmış kullanıyor: C.

Geçmiş olsun.
Daha önceden, şifreni başka kişilerle paylaştın mı?

Tamam. 2 AD açık olmasa bile e-postana erişimin giriş yaparken şifremi unuttum seçeneğine tıklıyorsun, duruma göre e-postana veya telefonuna onay kodu geliyor. Onunla da şifreni değiştiriyorsun. Bu kadar.

Giren kişi e-postana kod gelmeden ve sen o kodu vermeden e-postanı değiştiremez. En azından öyle sanıyorum. Bu kadar büyük bir platformun böyle bir zayıflığı yoktur umarım.

Geçmiş olsun.
Daha önceden, şifreni başka kişilerle paylaştın mı?
Şifremi sadece kardeşim ve ben biliyoruz ve kardeşim 9 yaşında.
Tamam. 2 AD açık olmasa bile e-postana erişimin giriş yaparken şifremi unuttum seçeneğine tıklıyorsun, duruma göre e-postana veya telefonuna onay kodu geliyor. Onunla da şifreni değiştiriyorsun. Bu kadar.

Giren kişi e-postana kod gelmeden ve sen o kodu vermeden e-postanı değiştiremez. En azından öyle sanıyorum. Bu kadar büyük bir platformun böyle bir zayıflığı yoktur umarım.
Hocam hala kod gelmedi. Hesap aktif olarak oyunda görünüyor. Birinin hesapta olduğu kesin. Kodu gönder diyorum ve Roblox'tan gelen son E-Posta Supporta attığım iletiyi gördüğüm bi e-posta. Kodu göndere 30 dakika aralıklar ile bastım ancak hala bir kod gelmedi. Soğuk suyum ve sigaram hazır. :D 2 yıllık emeğimin çöpe gitmesine yakıyoruz bugün...

Şifremi sadece kardeşim ve ben biliyoruz ve kardeşim 9 yaşında.

Hocam hala kod gelmedi. Hesap aktif olarak oyunda görünüyor. Birinin hesapta olduğu kesin. Kodu gönder diyorum ve Roblox'tan gelen son e-posta Support'a attığım iletiyi gördüğüm bir e-posta. Kodu göndere 30 dakika aralıklar ile bastım ancak hala bir kod gelmedi. Soğuk suyum ve sigaram hazır. :D 2 yıllık emeğimin çöpe gitmesine yakıyoruz bugün...

Kardeşin, başka kişilerle paylaşmış olabilir mi?

Hepinizin cevapları mantıksız. Tabii ki bazıları dışında. Arkadaş Roblox Support'un yardım etmeyeceğini düşümüyorsa düşünmeyebilir. Herkesin düşünceleri farklıdır. Ve siz ona Roblox'u bırak diyorsunuz. Belki o istemiyor olabilir. Hemen mantıksız cevaplar vermeyin. Mesela biri "Kardeşin, başka kişilerle paylaşmış olabilir mi?" yazmış. Niye paylaşsın? İnsanlar güvenmediklerine niye şifre versin? Bu arada Karanlık Merdiven, sen hiç kardeşinin bilgilerini paylaştığını hiç gördün mü? Ya da o hiç bilgilerini başkalarına verdi mi? Yararlı ise bu cevabı çözüm olarak işaretleyin.

Geçmiş Olsun sana tavsiyem oyun hesabı açıcaksan 22 haneli şifre kullan ben kullanıyorum. :D

Olabilir. Ama hackerlar şifreleri kendileri gizlice öğrenebilir.

Komik atan arkadaşlar niye atmışlar, birisinin hesabının çalınması komik bir şey mi?

Değil tabii ki. O yüzden onlara mantıksız diyorum.

Roblox Support yardım etmeyecekte kim edecek? Süs diye koymamışlardır herhalde desteği. Bizim elimizden bir şey gelmez gelecek yanıtı beklemeniz gerekiyor.

Desteğe cevap vermemelerinin sebebi yoğun olması olabilir. Yoksa niye desteği koysunlar?

Bir Roblox hesap vakası daha 🤣 Support - Roblox yardım etceğini düşünmüyorsan Roblox'u bırak o kadar.

Bırakması ona kalmış. Ama birinin hesabının çalınması hoş bir şey değil. Senin hiç hesabın çalınsaydı hoşuna gider miydi? Biraz empati kurun.

Son düzenleme:
Roblox Support yardım etmeyecekte kim edecek? Süs diye koymamışlardır herhalde desteği. Bizim elimizden bir şey gelmez gelecek yanıtı beklemeniz gerekiyor.

Banım kalktığında appeal Team yeni cevap veriyordu ve şaka gibi "completely correct ban" diye mesaj atmışlardı.
Hort için özür dilerim.

Şifremi değiştir seçeneği yok mu Roblox'ta?
Var tabii ki ama ya telefon numaranı doğrulayacaksın ya da e-postanı. telefon numarın'ı kaydettiyse sorun yok bir şekilde sıfırlar ama kaydetmediyse e-posta deniyecek eğer oda çalınmışsa ve erişimi yoksa geçmiş olsun.

Geri
Yukarı