Roblox hesabıma giremiyorum

asdjs hasdhv

Centipat
Arkadaşlar ilk öncelikle hepinize merhaba şimdi bakın ben herhangi bir oyun oynuyordum Roblox'ta bir anda bana error 273 hatasını verid.

1662405287617.png

Yani burada demek istediği başka bir yerden hesabınıza giriş yapıldı fakat hesabımda bütün çalınmaya dair önlemler var telefon numarası pin 2 aşamalı doğrulama her şey var işte bu kod geldiğinde beni hem oyundan hem de Roblox hesabımdan attı ve hesabıma girmeye çalıştığımda şifre yanlış yazısı çıkıyor nasıl olabilir böyle bir şey cidden o kadar emeğim var o hesapta.

Roblox destek mailini beklemekten başka çaren yok gibi.

Bu neden oldu yani ben oyunda bir ünlü ile karşılaştım onunla yumruk yumruğa öylesine dövüşüyorduk bir anda bu hata geldi hesap gitti sonrasında.

Roblox destek mailini beklemekten başka çaren yok gibi.

Yaptım reis arkadaşlar bu konuyu yapmayan varsa eğer ilk öncelikle şifremi unuttum yerine basıyorsunuz forgot password or username yazan yere oraya bastıktan sonra username basıyorsunuz oraya kayıtlı emailinizi giriyorsunuz orada sizin o emaile kayıtlı olan hesaplar çıkacak orada sizin girilmeyen hesabınız görünecektir bunu yaptıktan sonra aynı yere tekrar gelip şifre değiştirme isteği yollayın emailinize net olacaktır yardımcı olan herkese teşekkürler.

Son düzenleme:
Bu neden oldu yani ben oyunda bir ünlü ile karşılaştım onunla yumruk yumruğa öylesine dövüşüyorduk bir anda bu hata geldi hesap gitti sonrasında.

Yaptım reis arkadaşlar bu konuyu yapmayan varsa eğer ilk öncelikle şifremi unuttum yerine basıyorsunuz forgot password or username yazan yere oraya bastıktan sonra username basıyorsunuz oraya kayıtlı emailinizi giriyorsunuz orada sizin o emaile kayıtlı olan hesaplar çıkacak orada sizin girilmeyen hesabınız görünecektir bunu yaptıktan sonra aynı yere tekrar gelip şifre değiştirme isteği yollayın emailinize net olacaktır yardımcı olan herkese teşekkürler.
Sevindim hocam iyi oyunlar :)

Geri
Yukarı