Roblox hile açanlar ban yiyor mu?

Oyunlarda bulunan report düğmelerinin hiçbir zaman işe yaradığını düşünmüyorum hala da düşünmemeye devam ediyorum hocam. Dediğiniz oyunda hileci çok var ve hepsi hala geziyor yani sanmıyorum.

Bir kaç arkadaşım hile açmıştı ve ban yemişlerdi. Sadece sizin raporlamanızla ban yiyeceklerini sanmıyorum ama. Bir sürü insanın raporlaması lazım.

Biri seni raporlayınca evet, banlanıyosun ama Roblox'ta değil. O oyunda ben krnl indirmiştim ona da coinminer bulaşmış. Artık güzel hile programı yok ve genellikle çoğunda virüs var. Ayrıca yüklesen bile injector bulman lazım. DLL injector ama ben neredeyse butun secenekleri indirdim ama %99 virüs indirdikten sonra Kaspersky ve Malwarebytes kurdum ve hepsi silindi. Yani sırf hile için coinminer yemek değmez veya trojan.

Açıkçası bundan 2 3 sene önce Jailbreak adlı oyunda hile açmıştım speedhack ve Ghost hilesi bayağı oynamıştım arada crash veriyordu ama ban hiçbir zaman yemedim şu an belki banlı olabilirim ama zannetmiyorum.

Oyunlarda bulunan report düğmelerinin hiçbir zaman işe yaradığını düşünmüyorum hala da düşünmemeye devam ediyorum hocam. Dediğiniz oyunda hileci çok var ve hepsi hala geziyor yani sanmıyorum.

Oyundaki rapor sistemi çalışıyor sadece biraz geç sürüyor ve hafif bir şey yapanlar genellikle ban yemiyorlar, ancak ana avrat girersen ve dine falan girersen hesabın bile silinebiliyor, bir adam Allah'ını peygamberini bilmem ne yaparım dedi reportladım adamın hesabına girmeye çalıştığımda hata veriyordu hesabı silinmişti. Ancak dediğim gibi hafif olursa ban yemezler. Hileler kesin ban yiyorlar diye biliyorum.

Evet bazı oyundaki report sistemi çalışmıyor ancak Roblox'daki çalışıyor son zamanlarda.

Oyundaki rapor sistemi çalışıyor sadece biraz geç sürüyor ve hafif bir şey yapanlar genellikle ban yemiyorlar, ancak ana avrat girersen ve dine falan girersen hesabın bile silinebiliyor, bir adam Allah'ını peygamberini bilmem ne yaparım dedi reportladım adamın hesabına girmeye çalıştığımda hata veriyordu hesabı silinmişti. Ancak dediğim gibi hafif olursa ban yemezler. Hileler kesin ban yiyorlar diye biliyorum.

Roblox gibi bir oyunun anti-cheat olduğunu düşünmüyorum banlama sistemi farklı hatta hileden banladıklarını bile düşünmüyorum dini konulara gelecek olursak orada hassas olabilirler mesajları Riot sistemi gibi inceliyor olabilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı