Roblox hile açanlar ban yiyor mu?

Biri seni raporlayınca evet, banlanıyosun ama Roblox'ta değil. O oyunda ben krnl indirmiştim ona da coinminer bulaşmış. Artık güzel hile programı yok ve genellikle çoğunda virüs var. Ayrıca yüklesen bile injector bulman lazım. DLL injector ama ben neredeyse butun secenekleri indirdim ama %99 virüs indirdikten sonra Kaspersky ve Malwarebytes kurdum ve hepsi silindi. Yani sırf hile için coinminer yemek değmez veya trojan.

Zaten yüklemeyi düşünmüyorum.

Roblox gibi bir oyunun anti-cheat olduğunu düşünmüyorum banlama sistemi farklı hatta hileden banladıklarını bile düşünmüyorum dini konulara gelecek olursak orada hassas olabilirler mesajları Riot sistemi gibi inceliyor olabilirler.

Hileler ban yiyor ama belirli bir rapor alması gerek biz 6 arkadaş oynarken bizim arkadaşın 1'i hile açtı biz bilmiyorduk birden hepimizi çatır çatır öldürmyeye başlayınca reportladık 5 arkadaş sonra çıktık işte yarın akşamüstü ban yediğini söyledi sonra arkadaşlıkdan attı bizi.

Hileler ban yiyor ama belirli bir rapor alması gerek biz 6 arkadaş oynarken bizim arkadaşın 1'i hile açtı biz bilmiyorduk birden hepimizi çatır çatır öldürmyeye başlayınca reportladık 5 arkadaş sonra çıktık işte yarın akşamüstü ban yediğini söyledi sonra arkadaşlıkdan attı bizi.

Bende bundan 2 3 sene önce açmıştım ban yemedim şu an oynamadığım için bilmiyorum ama yememisimdir.

Ya bir şey soracağım ben brookhaven oynuyorum ve arabayla uçmak falan istiyorum roleplay oyunu birçok kişi açmış diyorlar RP oyunlarında ban yemezsin diyorlar doğru mu? Ve evet ilk kez hile açınca kaç gün ban yiyoruz 3-4 tanede uyarım var.

Ya bir şey soracağım ben brookhaven oynuyorum ve arabayla uçmak falan istiyorum roleplay oyunu birçok kişi açmış diyorlar RP oyunlarında ban yemezsin diyorlar doğru mu? Ve evet ilk kez hile açınca kaç gün ban yiyoruz 3-4 tanede uyarım var.

Dostum, yerinde olsam açmazdım ben hile açtım ve şimdi bilgisayarı açmaya korkuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı