Roblox için Synapse X kullanmak güvenli midir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben Razer Synapse X zannettim. Tabii ki güvenli değil bir hile kullanıyorsun bir script lua tarzı şey kullanıyorsun tabii ban yersin.

15$ verdiğin exploit. Güvenlidir aktif olarak kullanıyorum. Annemizin hatırınamı veriyoruz o parayı. En hızlı Update gelen exploit. Benim düşüncem güvenilirdir kullanabilirsiniz.

15$ verdiğin exploit. Güvenlidir aktif olarak kullanıyorum. Annemizin hatırınamı veriyoruz o parayı. En hızlı Update gelen exploit. Benim düşüncem güvenilirdir kullanabilirsiniz.
Yok işte seni banlıyamaz,ban koruma diye bir şey yok.Roblox yetkilileri görürse banlar.

Yok işte seni banlayamaz, ban koruma diye bir şey yok. Roblox yetkilileri görürse banlar.

Bak kendim kullanıyorum. Zaten patch yediği zaman inject etmene(çalıştırmana) izin vermiyor. Sence ban yiyebilir misin çalıştırmadan. 2017'den beri exploit kullanıyorum ban yemedim exploitten. Roblox'un bu konuda koruması yok resmen. Kullanıcıların kendi oyunları için yaptığı anticheatler daha iyi.

Bak kendim kullanıyorum. Zaten patch yediği zaman inject etmene(çalıştırmana) izin vermiyor. Sence ban yiyebilir misin çalıştırmadan. 2017'den beri exploit kullanıyorum ban yemedim exploitten. Roblox'un bu konuda koruması yok resmen. Kullanıcıların kendi oyunları için yaptığı anticheatler daha iyi.
Hile kullanmaktan ne zevk alıyorsunuz anlamıyorum, işiniz gücünüz millet uğraşıyor knk bak ben bedavaya kasıldım ehü ehü.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı