Roblox JJsploit virüslü müdür?

Arkadaşının nereden hediye ettiğine bağlı ve fatura dediğim gibi kaybolmuyor bende sıfırlamıştım nereden alıp hediye ettiyse faturası vardır ve arkadaşının nereden hediye ettiğine bağlı.
Arkadaşım hesabıma girip robux yükledi, sonra robux yüklediği microsoft hesabı formatla beraber uçtu.

bence moderatörler artık görmeli bunu
Arkadaş JJsploit virüslümü diye konu açmış ama ben ban yerim sıkıntı yok hocam.

Öncelikle oyun Roblox olduğu için kitlesi belli hile açmaya meyilliler onlarca çocuk aile bireylerinin bilgisayarına indirdiği virüs exploitlerden bilgileri yaylana yaylana geziyor mındar etmeyin bir bilgisayarı hiç ederseniz bir daha alamazsınız TR de olduğunuz için ve etik değil.

Microsoft hesabını kaybetmek sizin suçunuzmuş robloxun yapabileceği bir şey yok daha dikkatli olmanız gerekiyor
Tabii efenim, ben microsoft hesabımdan bağımsız hesap kullanayım, microsofttan robux alayım, hesabım ortada kalsın sonra ben hesabımı benim olduğunu kanıtlamak için gönderdiğim bir sürü şifre, fatura, e posta, pin, fotoğraftan sonra 80 robuxu kanıtlayamadığım için 150 katı değere sahip hesabım ortada kalsın. Lütfen boş yapma, robloxu savunucam diye mala dönüyorsun.

Tabii efenim, ben microsoft hesabımdan bağımsız hesap kullanayım, microsofttan robux alayım, hesabım ortada kalsın sonra ben hesabımı benim olduğunu kanıtlamak için gönderdiğim bir sürü şifre, fatura, e posta, pin, fotoğraftan sonra 80 robuxu kanıtlayamadığım için 150 katı değere sahip hesabım ortada kalsın. Lütfen boş yapma, robloxu savunucam diye mala dönüyorsun.
Daha fazla konuşmaya gerek yok bence.

Vay be 1 yıl önceki konu hortlamış o zamanlar arsenal oyununda 50 seviye falandım şimdi 170 seviyeyim hiç de hile açmadım o zamandan beri.

Arkadaşlar çoğu bedava hile virüslüdür zaten. Özellikle hem tamamen bedava hem keyless hem de her şey tam hiç bozuk değilse orada bir sıkıntı vardır. Çünkü bunların tam olmaları daha fazla kişiyi çeker ve diyelim ki mining yapıyor. Adam ekran kartınızı kullana kullana PC'yi sömürür bir kenara atar. Adam bunu illede beleşe yapmak zorunda değil, sonuçta oradan para almazsa farklı şekilde alır. Oyunda beleşe kasıyım derken siz mağdur olursunuz benden söylemesi.

Geri
Yukarı