Roblox JJsploit virüslü müdür?

Hesabını kaybetmen senin sorumluluğunda tabii Roblox yardımcı olmalı fakat sonunda sende bitiyor nereye girip çıktığını bilmelisin özellikle scriptlerle haşır neşirsen çok daha dikkatli olacaksın.
Hile kullanmaya gerek duymadığım bir hesaptı, roblox 80 robuxun faturasını göstermediğim için 15klık hesabı vermedi bende aynı seviyede hesap yapmak için hileye başvurdum.

robloxun kurallarına aykırı olmayan şeyler, hesabı başka cihaza aktarmak mesela. Hile yapınca dava açılması için ortada para olması lazım.
Kimse babasının hayrına hile yapmaz bence ortada bir para dönüyordur

Hile kullanmaya gerek duymadığım bir hesaptı, roblox 80 robuxun faturasını göstermediğim için 15klık hesabı vermedi bende aynı seviyede hesap yapmak için hileye başvurdum.
Faturanın kaybolacağını sanmıyorum illegal olarak mı almıştın robuxu?

Hileyi kullanana açılır mı bilmiyorum ama yazana açılıyor olabilir emin konuşmak istemiyorum.
Ben açılmaz diye biliyorum.

Robuxu nereden aldınız ki?

Hileyi kullanana açılır mı bilmiyorum ama yazana açılıyor olabilir emin konuşmak istemiyorum.
Hileyi yazananada kullananada dava açılabilir ama ortada maddi değer yok, adam seni oyunda öldürmüş, ne olmuş kan davasımı açıcan. Hileyi yazan, scriptin temelidir yani sonrasında olacaklardan o sorumludur, idam kararı bile çıkabilir. :))
Kimse babasının hayrına hile yapmaz bence ortada bir para dönüyordur

Faturanın kaybolacağını sanmıyorum illegal olarak mı almıştın robuxu?
Amacı para olanda var, hesabı geliştirip itemlerini/hesabı satıyorlar, robloxa aykırı o yüzden sadece banlıyor. Arkadaşım hediye etti, oda pcyi sıfırladı herşey gitti.

Ben açılmaz diye biliyorum.

Robuxu nereden aldınız ki?
Arkadaş hediye etti.

Hileyi yazananada kullananada dava açılabilir ama ortada maddi değer yok, adam seni oyunda öldürmüş, ne olmuş kan davasımı açıcan. Hileyi yazan, scriptin temelidir yani sonrasında olacaklardan o sorumludur, idam kararı bile çıkabilir. :))

Amacı para olanda var, hesabı geliştirip itemlerini/hesabı satıyorlar, robloxa aykırı o yüzden sadece banlıyor. Arkadaşım hediye etti, oda pcyi sıfırladı herşey gitti.

Arkadaş hediye etti.
Arkadaşının nereden hediye ettiğine bağlı ve fatura dediğim gibi kaybolmuyor bende sıfırlamıştım nereden alıp hediye ettiyse faturası vardır ve arkadaşının nereden hediye ettiğine bağlı.

Bir kere devlet hile açtı, hile yazdı diye dava açılırsa önemsemez. Devletimiz bu gibi durumlara duyarsız davranıyor maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı