Roblox Jjsploit'ten virüs bulaşır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Jjsploit indirebilir miyim lütfen cevap. Bir şey anlamadım konuşmalardan. İndirilebilirim bir şey yapar mı onu söyleyin.
Herkes mining diyor yaw Allah aşkına açık dursa cpu yemiyor ROBLOX'da yemiyor ancak hileyi enjekt edince cpu yiyor nasıl bir mining uygulama olabiilir. Hile yapacaksan yükle ama pc kastırır ve genelde ROBLOX'u anlık olarak çöktürür bu yüzden tavsiye etmem ama ben genede yapacam dersen yap çünkü virüs değil.

Herkes mining diyor yaw Allah aşkına açık dursa cpu yemiyor ROBLOX'da yemiyor ancak hileyi enjekt edince cpu yiyor nasıl bir mining uygulama olabiilir. Hile yapacaksan yükle ama pc kastırır ve genelde ROBLOX'u anlık olarak çöktürür bu yüzden tavsiye etmem ama ben genede yapacam dersen yap çünkü virüs değil.
Cevabı burada.
Ayrıca nasıl virüs değil? Sen ücretsiz indirdiğin bir uygulamanın garantisini veremezsin. Büyük firmalar bile ücretsiz indirdiğin şeyin arkasına illa bir şeyler sokmakla uğraşıyor, ne olduğu belli belirsiz insanlar mı yapmayacak bunu?

Jjsploit içindeki yazılımda truva atı, iyi olmayan bir trojan, ve bir şekilde IP adresinize ulaşabilir, ve sizden izin almadan kameranıza, mikrofonunuza, dosyalarınıza erişebilir, dosyalarda ne yapar?-dosyalarda siz sploiti silseniz bile dosyaları açtığınızda indirilenlerde onu fark edebilirsiniz, ve bu kalan dosya kalıcı bir şekilde orada kalır, silmeye çalışsanız bile silinmez.

Arkadaşlar ben daha bir çocuğum bana lütfen söyleyin cidden değilmi bende virüs değil diyorum abime ama hatta googla yazın jjspliot safe? Diye yazdığı şeyi çevirip okuyun yaratıcılara göre, jjsploit %100 güvenli. Jjsploit'i işaretleyen herhangi bir antivirüs yanlıştır, bu nedenle indirmeden önce antivirüsü kapattığınızdan emin olun yazdı abime bunu da göstereceğim büyük ihtimalle izin verir bu arada çok fazla kötü şeylerde kullanmayın mesela otomatik öldürme gibi hileler kullanmayın insanları Roblox'taki oyunlardan bezdiriyosunuz ama benim kaç yıldır oynadığım oyun en az 3 3.5 yıl gibi vardır o yüzden çıkıyorum ve başka survera giriyorum eğer hep aynı surver olursada bir sürü oyun var artık hangisini oynıycaksam herkese teşekkürler bye.

Arkadaşım Roblox'ta "jjsploit" diye bir hile kullanıyordu, ben de kullanmamasını falan söyledim. Sonrasında kendim indirip bir bakmak istedim, antivirüs olarak ESET kullanıyorum, herhangi bir uyarı vermedi, tarama da yaptım. Sizce virüs bulaşmış mıdır? Bayağı bi' araştırdım, genel olarak neredeyse herkes güvenilir diyor.
Birçok kişi bitcoin miner var diyor ama ben kullanıyorum hiç bir sorun yok

Arkadaşlar ben daha bir çocuğum bana lütfen söyleyin cidden değilmi bende virüs değil diyorum abime ama hatta googla yazın jjspliot safe? Diye yazdığı şeyi çevirip okuyun yaratıcılara göre, jjsploit %100 güvenli. Jjsploit'i işaretleyen herhangi bir antivirüs yanlıştır, bu nedenle indirmeden önce antivirüsü kapattığınızdan emin olun yazdı abime bunu da göstereceğim büyük ihtimalle izin verir bu arada çok fazla kötü şeylerde kullanmayın mesela otomatik öldürme gibi hileler kullanmayın insanları Roblox'taki oyunlardan bezdiriyosunuz ama benim kaç yıldır oynadığım oyun en az 3 3.5 yıl gibi vardır o yüzden çıkıyorum ve başka survera giriyorum eğer hep aynı surver olursada bir sürü oyun var artık hangisini oynıycaksam herkese teşekkürler bye.
Bende yaptığım uygulamamın arkasına virüs sıkıştırsaydım bende derdim, zaten bu yalan her oyunun hilelerinde denen şeyler. Sıkıntı yaratabilir de yaratmayabilir de sonuçta babanın hayrına kullandırtmıyorlar illa arkada dönen işler vardır, paralı olan versiyonlarında bile var.

Konu hile önerme konusuna dönmüş başlığı değiştirmek lazım. Güvenilir hileleri saymak yerine soruya cevap verilse daha iyi olmaz mı?

Arkadaşım Roblox'ta "jjsploit" diye bir hile kullanıyordu, ben de kullanmamasını falan söyledim. Sonrasında kendim indirip bir bakmak istedim, antivirüs olarak ESET kullanıyorum, herhangi bir uyarı vermedi, tarama da yaptım. Sizce virüs bulaşmış mıdır? Bayağı bi' araştırdım, genel olarak neredeyse herkes güvenilir diyor.

Ben kullanmıştım. Bulaşmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı