Roblox kimlik doğrulaması nasıl yapılır?

Furkimy

Centipat
Roblox'da kimlik doğrulma için kimlik fotoğrafı gerekiyor. Sadece T.C. Yazmak gerekseydi bir şekilde hallederdim. Fakat kimlik fotoğrafı istiyor. Bunu farklı bir şekilde yapmanın yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kimliğin üzerine bir vesikalık fotoğrafını uygun şekilde kesip koy ben papara TC Kimlik doğrulamasını o şekilde yapmıştım aynı şey olur herhalde orda da olur.
Bence değerli hesapsa hiç yapmasın, sahte olduğu anlaşılırsa ban atıyor Roblox.

Roblox'da kimlik doğrulma için kimlik fotoğrafı gerekiyor. Sadece T.C. Yazmak gerekseydi bir şekilde hallederdim. Fakat kimlik fotoğrafı istiyor. Bunu farklı bir şekilde yapmanın yolu var mı?
Yok. Bulursan da yapma. Ban atarlar dediğim gibi. Zaten Roblox'a güveniyorum ben, sorun çıkarsa da Roblox Destek'le irtibata geçersin.

Ek Not: Allah korusun, Roblox Destek ile irtibata geçmek zorunda kalırsan mutlaka yazacağın yazıları İngilizce yaz.

Yok. Bulursan da yapma. Ban atarlar dediğim gibi. Zaten Roblox'a güveniyorum ben, sorun çıkarsa da Roblox Destek'le irtibata geçersin.

Ek Not: Allah korusun, Roblox Destek ile irtibata geçmek zorunda kalırsan mutlaka yazacağın yazıları İngilizce yaz.
Neden?

Hocam bırakın bu işleri. Sırf bi voice chat için açılmaz. Yıllardır roblox oynuyorum bi kere bile gerek duymadım. İhtiyaç duyma sebebiniz nedir? (Konuyla alakasız olmasada sormam gerek.)

Ban ihtimali mi var?

Yeni konular

Geri
Yukarı