BioShock hangi tarz bir oyundur?

Pigasor

Hectopat
Süper Moderatör
Yer
Esenyurt/İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Dizüstü: AMD Ryzen 7 7840HS-RTX4050-2x8 5600 MHz 16 GB RAM-SK Hynix 1 TB SSD 7/3 GB
Masaüstü: AMD Ryzen 3 3200G-Gigabyte A320M-S2H-GeIL 2x8 3200 MHz RAM-GeIL 256 GB SSD 550/490 MB
Arkadaşlar selamlar. Yakın zamanda Steam'den BioShock: The Collection satın almak istiyorum fakat oyunun tarzını bilmiyorum. Oyunun tarzı nedir (MMO, FPS vb.)? Eğer oynadıysanız en çok hangi yanlarını sevdiniz? Şimdiden teşekkürler, iyi sosyaller. :)

FPS, aksiyon, lineer, taş gibi atmosfer ve hikâyeye sahip oyunlardır. Korkudan ziyade gerilim var. Onlarda ilk iki oyunda olan bir şey. BioShock oynayarak doğru yola girmeye karar vermişsin, oyunları hakkını vererek oyna.

Seriyi bitirince de en azından şu iki yazıyı oku. İlki seriyi senin için biraz daha derinleştirecek. İkincisi ise Infinite finalini anlamanda yardımcı olacak veya beynini daha da yakacak.

Son olarak Infinite DLC'lerini oynamayı unutma. Bruial at Sea DLC'lerinden bahsediyorum. Nedenini anlayacaksın, pek spoiler vermek istemiyorum.

Linear bir oynanışı olsa da immersive sim sayılabilir. Bu tarz rpg elementleri olan oyuncuya seçim özgürlüğü veren fpsleri seviyorsanız Prey, System Shock 2, Deus Ex (2000) gibi oyunlara bakmanızı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı