Roblox oyunda küfür eden kişilere nasıl ban atılır?

Arkadaşlar Türkçe küfür eden kişileride banladım eski arkadaşım zorlanarak bana küfür etti, ben ona küfür etmediğim için g*t lalesi falan diyordu ağır küfür ettiğinde report attım ve banlandı farklı hesabında aynı servere denk geldik, bende ona neden kendi hesabınla girmiyorsun dedim, oda 3 gün ban yedim dedi.

Roblox'un yapımcıları Türk olsalardı belki banlarlardı.
Türkçe bilmezler dolayısıyla Türkçe küfür edenleri banlamazlar.
Sadece İngilizce küfürlerle ilgileniyorlar.
Ayrıca kanıt fotoğrafı çekip fotoğrafın linkini atmak ta çok önemli.

Hayır. Türkçe küfür edenleri de banlıyorlar. Mesela 3 uyarı yedim deneme amaçlı edeyim dedim. Türkçe'ydi İngilizce değil.

Hayır. Türkçe küfür edenleri de banlıyorlar. Mesela 3 uyarı yedim deneme amaçlı edeyim dedim. Türkçe'ydi İngilizce değil.
O zaman benim dediğim durum eskiden olan birşey.
Çok teşekkürler söylediğin için.
Ben de ayrımcılık yapıyorlar intikamımızı almıyorlar sandım.

Son düzenleme:
Küçücük çocuklar sülale bırakmadan sövüyor, ben de gıcık olmaya başladım, oyunda küfür ediyorlar ve ben bu kişileri kısa yoldan nasıl ban atabilirim yani ban atılmasını sağlayablirim?

Oyunda ESC'ye bastığımda report diye bir sekme var 2 kişiyi oradan reportladım ancak hala banlanmamışlar, bilmeden de reportlamak istemiyor ban atcakken banlanmayalım şimdi.
bu durum benim de hep başıma geliyo banlanıyolar mı bilmem ama bi kere bir çocuğa türkçeyi katletme dediğim için ban yedim küfür etmediğim halde

Bu durum benim de hep başıma geliyor banlanıyorlar mı bilmem ama bir kere bir çocuğa Türkçeyi katletme dediğim için ban yedim küfür etmediğim halde

Katletmek kelimesini kötü sanmış Roblox moderasyon ekibi (Türk olmadıkları için zaar)
Bir de küfür edenlerin fotoğraflarını çek sonra private olarak fotoğrafları yükleyebileceğin bir site bul sonra ESC'ye bas report kısmına gel adamın ismini falan seç sonra fotoğrafın linkini de at oraya.

Bende Roblox'ta kimsenin banlanacağını sanmıyorum açık bulan hileciler, exploitçiler dışında tabii. Gelirsek küfür kısmına ben şahsen yan hesabımda test ettim bir kişinin reportuyla olmuyor o işler. 5-10 kişilik arkadaş grubunuz varsa anca öyle rahat banlatırsınız. Ayrıca Ahmet burçağa karşın yapımcıların Türk olması ile ilgili bence bir ilgisi yok koca şirketin 44 milyar dolarlık hissesi var. Tercümanları vardır. Elbet.

Yeni konular

Geri
Yukarı