Roblox sitesi açılmıyor

Hocam Opera GX indirip oradaki sözde VPN'i deneyebilirsiniz. Ya da warp indirip sadece DNS'i değiştiren 1.1.1.1 özelliği seçmeyi deneyin ama işe yarar mı bilmem.
(Hız kaybı olmaz)

Opera GX'den kullanıyorum zaten onun VPN'i de yavaş. Yineden tavsiye ettigin için teşekkürler.
Hocam VPN olmadan girince düz beyaz ekran mı çıkıyor yoksa bir uyarı mesajı geliyor mu? Farklı bir tarayıcıdan girmeyi deneyebilirsiniz. Veya ağ ayarlarınızı sıfırlayabilirsiniz bunun için komut istemini yönetici olarak çalıştırıp aşağıdaki komutları girin.
netsh winsock reset.
netsh int IP reset.
ipconfig /release
ipconfig /renew
ipconfig /flushdns

Netsh winhttp reset proxy

Olmadı.

Opera GX'den kullanıyorum zaten onun VPN'i de yavaş. Yineden tavsiye ettigin için teşekkürler.

Olmadı.
Hocam aklıma başka bir şey gelmiyor, farklı bir tarayıcıdan girmeyi denediniz mi? Eğer kurulum yapmak istemiyorsanız Chromium indirebilirsiniz.

Hocam aklıma başka bir şey gelmiyor, farklı bir tarayıcıdan girmeyi denediniz mi? Eğer kurulum yapmak istemiyorsanız Chromium indirebilirsiniz.

Chromium virüs degil mi? Formatlamadan önce bir şekilde yüklemişim ve silinmiyordu.

Arkadaşlar konuma yardımcı yorumlar yazsanız.
bu senin kullanıdığın modemin sunuclarının nerede olduğuna bağlı eğer uzaktaysa bu sorunu yaşarsın bende aynısını yapıyorum ama alıştım vpnye
Chromium virüs degil mi? Formatlamadan önce bir şekilde yüklemişim ve silinmiyordu.

Chromium virüs değilama dediği gibi çoğu kişi virüsünü gizlemek için kullanıyor.

Geri
Yukarı