Roblox Studio "teleport failed 733" hatası

cioxxa

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
türk genci
Merhaba ben oyun yapıyorum gayet süper bir oyun tasarladım fakat oyuna her bağlandığımda teleport faild 733 hatası veriyor ve tıklıyorum gidiyor fakat tekrar karaktere reset ( yani öldüğümde oyun içi ) attığımda aynı yazı tekrar geliyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? Her yolu denedim farklı dünyaya ışınlanıyorlarmış ona baktım ama alakası yok. Oyuncuların nereye ışınlandığını baktım her şey normal tıkırında gidiyor. Ama nasıl hata çıkıyor anlamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nereye ne kod yazdığınız hakkında bilgimiz olmadığı için. Yorum yapmamız zor... Kod ile alakalı bir hata var mı? Kodları siz mi yazdınız yoksa hazır assets mi kullandınız?

Nereye ne kod yazdığınız hakkında bilgimiz olmadığı için. Yorum yapmamız zor... Kod ile alakalı bir hata var mı? Kodları siz mi yazdınız yoksa hazır assets mi kullandınız?

Kodluk sıkıntı yok test ettim zaten kodları yazarken, sadece sağ solu süslemek için birkaç şey eklemiştim toys falan ondan olacağını düşünmüyorum ve eski sürüme geri nasıl dönebilirim? her şeyi düzelteceğim sadece eski sürüme nasıl döne bileceğimi bilmiyorum oradan hataları bakıp düzeltirim.

Kodluk sıkıntı yok test ettim zaten kodları yazarken, sadece sağ solu süslemek için birkaç şey eklemiştim toys falan ondan olacağını düşünmüyorum ve eski sürüme geri nasıl dönebilirim? her şeyi düzelteceğim sadece eski sürüme nasıl döne bileceğimi bilmiyorum oradan hataları bakıp düzeltirim.

Eski sürümden kastın nedir hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı