Roblox tarzı oyun önerileri

abinizjoe3113

Hectopat
Daha fazla  
Bu konuda sadece FPS oyunlarını vereceğim ve bu oyunlar bana göre kafadan, rastgele derecelendirilmiştir lütfen dikkate almayınız.
Verdiğim oyunları oynarsanız ve yorum yaparsanız çok sevinirim hem konuya etkileşim kazandırır.

OPERATION OVERLORD 10/9.5 OYNA
Kendisi bir D-DAY oyunudur, Amerika ve Alman kuvvetleri içerir. Amerika saldırgan ve Alman defansiftir.
Gemilerle Amerikan'lar kumsala çıkartma atar ve Almanlar savunmaya çalışır kendisini de bayağı bir oynuyorum.
Atmosfer BF1 kadar var he haberiniz olsun bir de son ses açınca savaşta oluyorsunuz. Her yerden mermi uçuşuyor.

D-DAY 10/8.5 OYNA
Kendisi bir D-DAY oyundur ismi gibi. Yine üstteki oyun gibi aynı konsepti içerir fakat dinamikleri ve grafikleri farklıdır.

NATİON RİSİNG Simulator 10/8 OYNA
Çok basit EU4 yapmaya çalışmışlar oyunda kendiniz RP yapıyorsunuz minik bir focus ağacı var, şehirleri geliştiriyorsunuz
Diğer ülkelere savaş ilan ediyorsunuz.

UNIT 1968 10/8.5 OYNA
1968 Vietnam Savaşının oyuna çevrilmiş hali iki taraf var biri Amerika diğeri ise Vietnam. Aynı OPERATION OVERLORD gibi ama
O oyun BF1 kadar görsel şölen taşıyor bu onun yanında hiçtir yine 8.5 kaptı benden.

Rise OF NATIONS 10/9.5 OYNA
Kendisi tamamiyle EU4 ile HOI4 karışımı ülke strateji oyunu ve güzeldir, aylarca kapılıp oynadığım olmuştur bir EU4 çok fazla yok
Ama HOI4 focus ağacı gibi 6 ayrı parçaya bölünen geliştirme focusları var. Roblox'taki en iyi ülke/strateji oyunudur kendisi.

COUNTER BLOX 10/8.5 OYNA
CS:GO'nun birebir çakması haritalar her şeyi aynı sadece Roblox ortamında oynuyorsunuz herhangi
Bir artısı veya eksisi yok ama büyük uğraş var, ondan dolayı 8.5 kaptı.

RECOIL 10/8.75 OYNA
Kendisi CS:GO gibi ama değil daha aktif ve hareketli. Özel skilleri var biraz Fortnite havasında ama güzel
Oyun arada oynarım oynamanızı tavsiye ederim.

Steel TITANS 10/8.5 OYNA
Kendisi World of Tanks'ın %100 çakmasıdır fakat tank Texture'leri olsun neredeyse tank modelleri World of Tanks
İle aynı seviyededir. Oynamanızı tavsiye ederim

Size beleş ve harika oyunlar tanıttım, aralarında sırasıyla (bana göre) şu şekildedir.

1- OPERATION OVERLORD (10/9.5)
2- COUNTER-BLOX (10/8.5)
3- Rise OF NATIONS (10/9.5)
4- UNIT 1968 (10/8.5)
5- NATİON RİSİNG Simulator (10/8)
6- RECOİL (10/8.75)
7- D-DAY (10/8.5)
8- Steel TITANS (10/8.5)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunlar Roblox oyunları. Galiba ya siz başlığı yanlış yazdınız yada konuyu onaylayan Moderatörler başlığı düzelteyim derken yanlış yazdı.

Geri
Yukarı