Çözüldü Roblox'a VPN olmadan girilemiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Egehan Halis

Centipat
Arkadaşlar selam, geçen günlerde yaklaşık 2-3 yıl önce oynamayı bıraktığım Roblox oyununu tekrar denemek istedim ve girdim.
Oyun internette rahatça açıldı ama PC kısmına gelince oyun giriş ekranında yükleniyor kısmında takılıp kaldı gitmedi. Ben de VPN.
İle girmeye karar verdim. Lakin yıllar önce farklı bir internet kullanıyordum giriyordu da şu an Türk Telekom kullandığımda neden girmiyor.
Çok önemli değil aslında ama VPN interneti biraz yavaşlatıyor malum. Bilginiz var mı, çözümünü biliyor musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam, geçen günlerde yaklaşık 2-3 yıl önce oynamayı bıraktığım Roblox oyununu tekrar denemek istedim ve girdim.
Oyun internette rahatça açıldı ama PC kısmına gelince oyun giriş ekranında yükleniyor kısmında takılıp kaldı gitmedi. Ben de VPN.
İle girmeye karar verdim. Lakin yıllar önce farklı bir internet kullanıyordum giriyordu da şu an Türk Telekom kullandığımda neden girmiyor.
Çok önemli değil aslında ama VPN interneti biraz yavaşlatıyor malum. Bilginiz var mı, çözümünü biliyor musunuz?

DNS değiştir ondan dolayı.

DNS'den kaynaklı olabilir.

Evet hocam siteden giriyorum.

Hocam Roblox'u bilgisayara yükleyip giriş yaparsanız olur.
Uygulamayı indirip giriş yapın.

Hocam Roblox'u bilgisayara yükleyip giriş yaparsanız olur.
Uygulamayı indirip giriş yapın.

Hocam dedkilerimi yapınca olduysa çözüm olarak işaretlemenizi isterim 🙂. Tabii bu size kalmış. İsterseniz işaretleyemeyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı